Loop & Friends – wyjście poza schemat

Gdy on mówi, że zadecyduje kolor, a ona tłumaczy, że rozsądniej byłoby zacząć od wyboru mocowania, robią milowy krok w kierunku wyjścia poza stereotyp tego, co męskie i kobiece oraz poza schemat utartych reguł wystroju wnętrz.

Od kiedy poznali Loop & Friends, ostatecznie zażegnali spór w stylu: albo-albo. Bogactwo rozwiązań kolekcji Villeroy & Boch to znak nowoczesności, w której nic nie determinuje procesu planowania aranżacji. W każdym wnętrzu może zapanować harmonia, a pomiędzy wybierającymi: bezkompromisowe porozumienie.

 

On mówi: kolor i dekor

Kolekcja umywalek Loop & Friends bezbłędnie odpowiada na potrzeby wielbicieli kolorów, dekorów, detali oraz nieszablonowego myślenia o wystroju łazienki. Dzięki bogactwu tej linii, wybór ceramiki sanitarnej można zdecydowanie zacząć od określenia barw – nie będzie to fanaberia, tylko przywilej, jaki przyznaje swoim klientom Villeroy & Boch.

Umywalka stojąca na blacie dostępna jest w pięciu kolorach. Do najmodniejszych należą „Cassis” w odcieniu czarnej porzeczki oraz najciemniejszy z modeli – „Espresso”. Niesłabnącą popularnością cieszy się również kwiatowy, rustykalny dekor, dopasowany do programu meblowego True Oak.

 

Ona mówi: sposób montowania

Osoby praktyczne lubią podejmować decyzje kierując się parametrami technicznymi oraz materiałowymi. Dlatego linię Loop & Friends wyróżnia bogactwo modeli i możliwości montażowych. Rodzaj instalacji zależy od preferencji klienta – w skład kolekcji Villeroy & Boch wchodzą wersje podblatowe, nablatowe oraz do połowicznej zabudowy. Bogactwem odznaczają się również formy umywalek – do wyboru warianty okrągłe, owalne, kwadratowe i prostokątne.

Wszystkie wzory dostępne są w wersji CeramicPlus – nowoczesna technologia tej gładkiej powierzchni sprawia, że pojedyncze krople wody łatwiej łączą się w strumienie, wraz z którymi zabrudzenia znikają z sanitariatów w okamgnieniu. Dzięki niej każdy z modeli, niezależnie od wybranego koloru oraz formy łatwiej utrzymać w czystości oraz pełni blasku.

 

Piękne i praktyczne

Kolekcja Loop & Friends to moc kompozycyjnych oraz aranżacyjnych możliwości dla łazienkowych wnętrz. Różnokształtne umywalki fantazyjnie współgrają z wannami tej samej kolekcji, dostępnymi w dwóch odcieniach bieli: White Alpin i Star White oraz  z innymi produktami niemieckiej marki, m.in. z miskami ustępowymi oraz bidetami Joyce. W gustownej ceramice sanitarnej pięknie przegląda się również szkło oraz srebrzyste elementy baterii. Wyjście poza schemat nudnej, umywalkowej rutyny, odświeży każdy wystrój, nadając mu nowego i nowoczesnego charakteru.