Przejdź do treści

BigChina.pl i SEAOO.com udostępniają nowe narzędzie

Efektem współpracy portali skupiających się wokół eksportu oraz importu z Chin – BigChina.pl oraz SEAOO.com jest nowe narzędzie do wyceny transportu morskiego dostępne na łamach serwisu BigChina.pl. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w naszym kraju, w którym uzyskujemy możliwość wyceny transportu bezpośrednio na stronie danego produktu bądź eksportera.

Kalkulator wycenia transport wraz z usługami dodatkowymi takimi jak odprawa celna czy transport krajowy. Możemy wycenić koszt importu oraz eksport do dowolnego kraju. Do dyspozycji mamy najlepszych przewoźników, którzy zrealizują transport pojedynczego kartonu, palety czy całego kontenera. – wyjaśnia Paweł Grądzki, przedstawiciel serwisu SEAOO.com.

Nowe narzędzie nie tylko umożliwia darmową i szybką wycenę transportu morskiego, ale także jego zamawianie. Serwis SEAOO.com daje gwarancję, że cena po złożeniu zamówienia nie zmieni się, możemy więc poznać całkowity koszt transportu. Dodatkowo serwis oferuje pomoc eksperta i porady w dziedzinie transportu morskiego.

 

Przed  podjęciem decyzji o zakupie towarów w Chinach należy skalkulować wszelkie koszty związanie z realizacją importu. W tym także koszty transportu i obsługi celnej, które nieraz znacząco wpływają na wartość transakcji. Poprzez dostęp do kalkulatora Seaoo, użytkownik BigChina.pl zyskał zatem możliwość szybkiej oceny opłacalności importu z Chin – wyjaśnia Paulina Kiełbus-Jania, prezes BigChina Sp. z o.o.

 

__

BigChina.pl to pierwszy w Polsce portal dla ludzi zainteresowanych biznesem z Chinami. W jednym miejscu skupia przydatne informacje dla importerów z Chin. W BigChina.pl można wyszukać chiński produkt oraz jego eksportera. Bigchina.pl to również eksperci którzy pomogą oraz zorganizują całościowo import z Chin.

 

Serwis Seaoo.com realizuje dostawy z ponad 300 portów w 80 krajach. Umożliwia transport jednej, małej przesyłki (paleta, skrzynia, karton, beczka) jak również całego kontenera pełnego palet z towarem. Oferta dostępna jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.