Przejdź do treści

Upiorne zestawy w pikantnie niskich cenach!

Od dzisiaj w sklepie redcoon.pl wspaniała niespodzianka dla wszystkich miłośników Monster High! W ofercie sklepu pojawiły się nowe  mroczne zestawy. To lalki z dodatkowymi akcesoriami i kolorową zawieszką. Zestawy, które na pewno zadowolą każde dziecko. Zapewnią mu również moc atrakcji i szeroki wybór dodatków do zabawy. O nudzie nie będzie mowy. Powiększony zestaw Monster High zagwarantuje zabawę na długie chwile.

nietperekNie tylko zestaw ma tu znaczenie. Z nową serią „I Heart Shoes” pojawia się nowy temat. Buty, buty i jeszcze raz buty. Przecież każdy zombiak wie, jak ważne są buty i modne dodatki. A tu w zestawach mamy mnóstwo kolorowych monsterowych gadżetów. Draculaura i Cleo naprawdę mają w czym wybierać. Kilka par butów, torebki, biżuteria i wspaniałe przywieszki przytulaki: pies Watzit, kot Crescent i nietoperz Hrabia Wspaniały. W monsterowym światku każda lalka powinna mieć zwierzątko. Mini-maskotkę na pewno wykorzystają również dzieci. Dzięki wygodnej przypince zawsze będą mogły ją mieć przy sobie.

Dla tych, którzy nie gustują w mrocznym świecie Monster High, redcoon.pl przygotował słodką, różową alternatywę. To świetny kamper z wyposażeniem i z lalką Barbie. Zestaw ma bardzo dużo elementów. Stylowy kamper ma wiele przydatnych funkcji. Potrafi zamienić się w samochód osobowy oraz w samochód z przyczepką dla konia. W kamperze można jeść, spać, pływać. Kuchnia jest bogato wyposażona. Znajdziemy w niej piekarnik, kuchenkę, zlewozmywak, a nawet ekspres do gorącej czekolady. Barbie ma małpkę i tygryska, które chętnie karmi. Do tego służy jej specjalna buteleczka dla zwierzaków, która również należy do kompletu.

Wszystkie opisane zestawy przyciągają bogactwem elementów i stanowią doskonałą bazę do ciekawych i inspirujących zabaw. Nic nie cieszy tak, jak radość w oczach dziecka. A dodatkowe zadowolenie rodzica z ceny gwarantowane.

http://www.redcoon.pl/B525589-Monster-High-Upiorny-Butik-Zestaw-3_Lalki

http://www.redcoon.pl/B525591-Monster-High-Upiorny-Butik-Zestaw-1_Lalki