Przejdź do treści

Connected – magazyn, aplikacja i satyryczne rysunki Marka Raczkowskiego

Tagi:

W sieci pojawił się kolejny numer bezpłatnego kwartalnika Connected. Najnowsze wydanie debiutuje w formie aplikacji na systemy iOS i Android. Specjalnie dla czytelników Connected rysuje Marek Raczkowski.

Najnowsze wydanie e-magazynu Connected to kolejna porcja wieści ze świata technologii, porady, recenzje sprzętu i aplikacji. Z numeru dowiemy się m.in. jak skonstruować domowy serwer plików i przewidywać warunki atmosferyczne z użyciem stacji pogodowej Netatmo. Przekonamy się również, czy adapter multimedialny TP-LINK pomoże na dobre pożegnać się z kablami, a cyfrowy wzmacniacz NAD zrewolucjonizuje świat domowego audio. Dla wszystkich, którzy lubią mieć dane w zasięgu ręki, redaktorzy Connected przygotowali przegląd aplikacji do przechowywania plików w chmurze. Czy istnieje biurko idealne i czy jest nim Stir Kinetic Desk? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znaleźć można w kolejnym numerze kwartalnika Connected.

Najnowszy numer magazynu po raz pierwszy dostępny jest w wersji mobilnej, jako aplikacja na systemy iOS i Android. Wydanie można również pobrać w formacie PDF. Od bieżącego wydania, na łamach magazynu Connected obejrzeć będzie można prace znanego rysownika Marka Raczkowskiego, wieloletniego współpracownika Polityki i Przekroju.

„Cyfryzacja mediów nie jest już przyszłością. Cyfryzacja stała się faktem. Jest to odpowiedź na pytanie dlaczego Connected Magazine dostępny jest tylko i wyłącznie w wersji elektronicznej. Coraz częściej prasę i magazyny czytamy w komputerze, na tablecie, smartfonie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom udostępniamy Connected w wersji mobilnej” – tłumaczy Mariusz Piaseczny, szef marketingu TP-LINK Polska i jednocześnie redaktor naczelny kwartalnika Connected.

CONNECTED to nietypowy magazyn na polskim rynku wydawniczym. Nie dość, że pismo ukazuje się jedynie w wersji elektronicznej, to jego tworzenia nie podjęło się klasyczne wydawnictwo, a firma z branży nowych technologii – TP-LINK Polska.

Na łamach Connected znaleźć można informacje o najnowszym sprzęcie, przydatnym oprogramowaniu oraz porady i ciekawostki ze świata technologii. Poza tym na czytelników czekają autorskie felietony, recenzje książkowe, muzyczne i filmowe. Pierwszy numer magazynu Connected pobrało ponad 8.000 osób.

Zapraszamy do lektury!