Wystawa Grzegorza Klimka w Galerii DNA

W dniach 21.03 – 20.04 we wrocławskiej galerii sztuki współczesnej DNA odbędzie się wystawa artysty Grzegorza Klimka.

Grzegorz Klimek – absolwent wrocławskiej ASP – ma na swoim koncie kilkanaście wystaw krajowych oraz zagranicznych. Poza tym, prace Grzegorza Klimka są wystawiane na licznych aukcjach młodej sztuki, gdzie zawsze przyciągają uwagę publiczności i  wzbudzają zainteresowanie wielu kolekcjonerów.

Twórczość artysty ma w sobie coś tajemniczego i mistycznego. Grzegorz Klimek uważnie przygląda się  współczesnej rzeczywistości , próbując odnaleźć podstawowe struktury tych  rzeczy, które nas otaczają. Te  złożone struktury artysta stara się w pewny sposób uporządkować, aczkolwiek pozostają one otwarte na różnego rodzaju interpretacje.

Do malowania swych obrazów Klimek wykorzystuje wiele bardzo zróżnicowanych mediów, które w trakcie mieszania, rozdrapywania i odmalowywania na nowo dają oryginalne efekty strukturalne. Namalowane obrazy niejednokrotnie składają się z kilku warstw zamkniętych w spójnej kompozycji. Ciekawostką jest także fakt, że artysta sam robi farby, którymi maluje, co niewątpliwie dodaje uroku jego pracom.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy, który odbędzie się w czwartek 20 marca o godzinie 19.00 w Galerii DNA. Podczas wernisażu zapraszamy też na degustację wyjątkowego

wina BAREFOOT. Słowo „Barefoot” w j.angielskim oznacza „boso/na bosaka” dlatego

też odcisk stopy widoczny na butelkach win Barefoot symbolizuje zrzucenie butów i dobrą zabawę. Barefoot znaczy więcej luzu, więcej chwil z przyjaciółmi, więcej pomysłów.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu