Przejdź do treści

Szansa na zatrudnienie w JCommerce SA w województwie świętokrzyskim

Tagi:

Firma JCommerceSA, która zajmuje się programowaniem, projektowaniem, doradztwem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych wraz z początkiem 2014 r. podpisała umowę o współpracy z nowym klientem, oferując możliwość zatrudnienia dla programistów Java, testerów, analityków systemowych oraz technicznych liderów zespołu w Regionie Świętokrzyskim. W związku z tym jak i innymi działaniami, firma planuje z każdym kolejnym kwartałem systematycznie powiększać swoją kadrę w tym regionie.

Tym samym pojawia się możliwość dołączenia do nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy IT dla specjalistów zainteresowanych szeroko pojętym rozwojem bez konieczności zmiany miejsca zamieszkania. Projekty realizowane przez świętokrzyski zespół oparte będą o najnowsze technologie, a nowi pracownicy skorzystają ze wszystkich przywilejów firmowych, czyli będą brać czynny udział
w szkoleniach w ramach Akademii Kompetencji JCommerce, otrzymają dofinansowane karnety sportowo-rekreacyjne, zostaną zaangażowani we współpracę z regionalnymi ośrodkami naukowymi oraz będą obecni podczas wszystkich ważnych wydarzeń integracyjnych.

Dzięki obecności w Regionie Świętokrzystkim współpraca z partnerami biznesowymi, klientami oraz ośrodkami naukowymi z tego obszaru stanie się jeszcze bardziej bliska i efektywna. Firma JCommerce nie wyklucza otwarcia docelowo biura w Kielcach, które byłoby po Warszawie, Krakowie i Rzeszowie czwartym już biurem regionalnym firmy w Polsce. Planowane jest też uruchomienie ścieżek stażowych dla studentów Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzystkiej.  – JCommerce oferuje autorski program praktyk i staży, który jest pierwszym krokiem do stałego zatrudnienia. Pracę po jego zakończeniu rozpoczyna 90 proc. studentów, ponieważ od początku są oni angażowani w realne projekty i poznają współpracę z klientami. Posiadają też osobistego mentora oraz otrzymują możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach, które organizujemy dla naszych pracowników – wyjaśnia Paulina Jaros, Specjalista HR, odpowiedzialna za rekrutację w Regionie Świętokrzyskim.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z JCommerece firma zaprasza do złożenia aplikacji na adres [email protected].