STARTUJĄ TRENINGI ROWEROWE W WYJĄTKOWEJ STREFIE SPORTU ADGARFIT

Od 9 marca 2014 roku (niedziela), w wyjątkowej strefie sportu AdgarFit, tworzonej na parterze kompleksu biurowego Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181 Warszawie, ruszają bezpłatne, otwarte treningi rowerowe organizowane na specjalnych stacjach, w których można zamontować swój rower. Sesje będą prowadzone przez profesjonalnych zawodników z zespołu AdgarFit Pro Team i będą uzupełnieniem bardzo popularnych, trwających już od grudnia 2013 roku treningów biegowych.

Do dyspozycji uczestników zostanie oddana sala wyposażona w 16 trenażerów marki Elite podłączonych do komputera, dzięki czemu uczestnicy będą mogli jeździć po wielu wirtualnych trasach i kontrolować oraz porównywać generowaną moc. Bezpłatne sesje treningowe będą organizowane dla osób początkujących ale także dla bardziej zaawansowanych i będą trwały od 60 do 120 minut. Aby wziąć w nich udział wystarczy sprawdzić kalendarz treningów dostępny na profilu zespołu AdgarFit Pro Team na Facebooku (www.facebook.com/AdgarFitProTeam) i przyjechać ze swoim rowerem. Dla uczestników treningów w strefie AdgarFit będą przygotowane prysznice oraz szafki.

„Serdecznie zapraszam wszystkich wielbicieli jazdy na rowerze na bezpłatne treningi do strefy sportu AdgarFit. Będą one doskonałą okazją nie tylko do sprawdzenia, ale także doskonalenia swoich umiejętności pod okiem ekspertów. Szczególnie zachęcam do uczestnictwa osoby, które już biorą udział w treningach biegowych z członkami AdgarFit Pro Team. W planach mamy także organizację treningów pływackich, co razem z sesjami biegowymi i rowerowymi stworzy kompleksowy program triathlonowy” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

AdgarFit, które powstaje na parterze kompleksu Adgar Park West, zajmie łącznie około 6 000 m2 powierzchni nie licząc ścieżki do biegania o długości 900 m wytyczonej dookoła obiektu. Strefa sportu będzie wyjątkowym miejscem, pierwszym tego typu w Polsce, które pod jednym dachem zgromadzi sklepy z akcesoriami sportowymi oraz poradami specjalistów, nowoczesny klub fitness, czy przyrządy do ćwiczeń zainstalowane na zewnątrz kompleksu. Znajdzie się tu także profesjonalne centrum medycyny sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji, oferujące pełen zakres opieki medycznej od diagnozy, przez porady specjalistów, po zabiegi szpitalne i rehabilitację. Przy tworzeniu koncepcji strefy sportu Grupie Adgar doradzała firma Colliers International, która jest również wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w projekcie.