Przejdź do treści

Eniro Polska poszukuje specjalistów

Firma Eniro Polska, do której należy m.in. wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl, w związku z rozwojem oferty bazodanowej oraz usług e-mail marketingowych, powiększa dział związany z udostępnianiem baz danych i szuka specjalistów.

Powołanie nowych miejsc pracy to wynik rozwoju firmy oraz jej oferty, która jest dopasowana do potrzeb klientów i użytkowników. Firma stawia na kompleksową obsługę w każdym obszarze, wdrażając nowoczesne rozwiązania.

Obecnie rozbudowujemy dział udostępniania baz danych i szukamy specjalistów, którzy będą odpowiedzialni głównie za sprzedaż naszej nowej usługi – e-mailingu. Jesteśmy największym dostawcą baz danych na polskim rynku z gwarancją aktualnych danych o firmach, a e-mailing to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form marketingu bezpośredniego i działań reklamowych w Internecie. Nasza nowa oferta pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie oferty Eniro do potrzeb dotychczasowych klientów – mówi Jarosław Lao, Product Manager w Eniro Polska. – Z naszą ofertą e-mailingu chcemy dotrzeć do nowych firm oraz agencji i dlatego poszukujmy najlepszych sprzedawców – dodaje Jarosław Lao.

Do końca roku Eniro planuje zatrudnić dodatkowe cztery osoby, które będą dedykowane do sprzedaży nowej usługi. Pożądane są osoby z doświadczeniem w obsłudze domów mediowych, agencji interaktywnych, znajomością rynku baz danych lub usług e-mail marketingowych.