Przejdź do treści

Nowe funkcjonalności Domiporta.pl

Nowa, rozbudowana wersja wyszukiwarki ofert nieruchomości dostępna jest już w serwisie Domiporta.pl. Pod każdą ofertą użytkownicy znajdą również wykres przedstawiający średnie ceny z dzielnicy i z miasta, w których znajduje się oglądana nieruchomość.

Serwis Domiporta.pl w ostatnich dniach wprowadził kilka ważnych udoskonaleń w swojej  wyszukiwarce ofert nieruchomości. Poza zmianą wyglądu, w wyszukiwarce wydzielona została osobna sekcja do wyszukiwania  ofert z rynku pierwotnego, co umożliwi łatwiejsze wyszukiwanie oferowanych na tym rynku lokali. Domiporta.pl rozbudowała także opcje zaawansowanego wyszukiwania. Użytkownik będzie mógł teraz szukać nieruchomości według takich kryteriów, jak czas dodania ogłoszenia, rok budowy nieruchomości, materiał wykonania, preferowane piętro zamieszkania, ilość pięter w budynku oraz stopień oświetlenia kuchni. Umożliwi to uzyskanie bardziej precyzyjnych wyników.

Nowością w serwisie jest umieszczony pod każdą ofertą wykres przedstawiający średnie ceny  lokali o podobnych parametrach w dzielnicy, w której znajduje się oglądana nieruchomość oraz średnie ceny dla miasta. Wykres umożliwia w łatwy sposób zorientowanie się na ile konkurencyjna jest przeglądana oferta. Z kolei dla użytkowników mobilnych Domiporta.pl przygotowała nową galerię zdjęć.

– Wprowadzone zmiany to przede wszystkim efekt obserwacji preferencji użytkowników oraz ich sugestii. Są one kolejnym krokiem w dopasowywaniu się do wysokich wymagań jakie stawiają nam użytkownicy. Staramy się, aby nasz serwis wdrażał u siebie najlepsze praktyki stosowane na rynku –  komentuje Maciej Górka z Domiporta.pl.

Domiporta.pl od wielu lat jest jednym z największych i najpopularniejszych serwisów branży nieruchomości,  posiadającym w swojej bazie prawie milion ofert sprzedaży i najmu. Dzięki współpracy z wieloma ekspertami branżowymi Domiporta.pl stworzyła szeroką bazę porad, raportów i analiz, które cytowane są przez największych wydawców mediów.