Przejdź do treści

Nowość MK Systemy Kominowe: jednościenny system MKS w wersji Invest

Rodzina produktów serii Invest marki MK Systemy Kominowe powiększa się o kolejny system. MKS Invest to jednościenna wkładka kominowa o grubości ścianki 0,4 mm przeznaczona do kotłów atmosferycznych zasilanych gazem lub olejem.

Seria Invest to linia produktów MK Systemy Kominowe adresowana do klientów, którym zależy na stosowaniu materiałów o wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Firma przygotowała zatem specjalne wersje produktów ze standardowej oferty o zoptymalizowanych parametrach. Pozwoliło to na redukcję cen przy zachowaniu odpowiedniej jakości, która gwarantuje klientom niezawodność.

Elementy MKS Invest wykonane zostały z blachy kwasoodpornej o grubości 0,4 mm. System można stosować do kotłów atmosferycznych zasilanych gazem lub olejem. Występuje w wersji średnicy do 200 mm włącznie.

System może pracować tylko na sucho w temperaturze do 450 stopni Celsjusza.

W serii Invest, choć produkty są tańsze od standardowych, przykładamy ogromną wagę do jakości naszych rozwiązań. Produkty z tej linii występują w ograniczonych wersjach, mają zoptymalizowane parametry – takie jak grubość ścianki – ale jesteśmy pewni co do ich niezawodności – mówi Anna Rotkis-Dziadul, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu MK Systemy Kominowe. – Ta pewność przejawia się w długości gwarancji, jaką udzielamy na nowy system MKS – aż 20 lat.