Nexterio.pl partnerem InPost

Nexterio.pl wprowadził nową formę dostawy.  Paczkomaty to usługa transportowa umożliwiająca szybką i tanią wysyłkę określonego asortymentu. Celem wprowadzenia takiej formy odbioru zamówienia jest zmniejszenie kosztów dostawy oraz wygoda i komfort Klientów.

Inpost to największy niezależny operator pocztowy. Paczkomaty to system skrytek służących do odbierania towarów ze sklepów internetowych. Do grona firm korzystających z tej innowacyjnej usługi transportowej, dołączył sklep Nexterio.pl. Ze względu na ograniczenia gabarytowe Paczkomatów, tylko przesyłki o odpowiednich wymiarach i maksymalnej wadze 25 kg mogą być dostarczone w ten sposób.

– Kolejny raz odpowiadamy na sugestie naszych Klientów. Od teraz, dzięki nowej usłudze, towar będzie można odebrać o każdej porze dnia i nocy. Bez zbędnych formalności. Dodatkowo wybór Paczkomatu dokonuje Klient. Może wybrać taki, który znajduje się najbliżej domu, pracy czy w dowolnie wybranej lokalizacji. – dodaje Robert Kleśny – Prezes Zarządu Megastore.pl S.A.

Nexterio.pl to internetowa platforma sprzedażowa, w którym można znaleźć artykułu z branży Dom i Ogród. Sklep zapewnia artykuły do wyposażenia wnętrz, aranżacji ogrodu oraz asortyment związany z majsterkowaniem. Jest częścią Megastore.pl S.A., która działa na rynku od 2009 roku. Więcej informacji na www.nexterio.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu