Mood zadba o oprawę muzyczną w hotelach Likus

Mood Poland nawiązała współpracę z polską grupą luksusowych hoteli Likus, która należy do firmy Holding Liwa. Umowa przewiduje obsługę audiomarketingową w sześciu wybranych hotelach oraz w jednym z pasaży handlowych należącym do tej firmy. Specjaliści od marketingu w miejscu sprzedaży, dostarczą nie tylko wyselekcjonowane utwory muzyczne, ale także profesjonalne odtwarzacze audio. Zarówno hotele jak i obiekt handlowy, zdecydowały się na muzykę z gatunku Lounge.

Mood Poland, specjalizująca się w rozwiązaniach marketingowych w miejscu sprzedaży oraz Experience Design, podpisała umowę o współpracy z polską grupą prestiżowych hoteli Likus, które zdobyły wiele wyróżnień branżowych i cieszą się dużym uznaniem wśród wymagających gości. Właścicielem marki, jest firma Holding Liwa, która oprócz działalności hotelowej, zajmuje się również budową i adaptacją budynków na cele biurowe  i mieszkalne. Spółka prowadzi także swoje restauracje oraz tworzy pasaże handlowe pod marką Likus Concept Store.

Po wnikliwych badaniach przeprowadzonych przez naszych specjalistów, opracowaliśmy projekt muzyczny, który idealnie wpisuje się w charakter marki hoteli Likus oraz Likus Concept Store. Liczne konsultacje z Klientem, pozwoliły nam na dopracowanie wielu szczegółów. Wierzymy, że nasza praca przełoży się na zadowolenie gości obiektów oraz pozytywnie wpłynie na wizerunek marki– mówi Aleksandra Potrykus-Wincza, Country Manager Poland & Baltics w Mood.

Współpraca audiomarketingowa dotyczy trzech krakowskich obiektów- Hotel Stary, Hotel Copernikus oraz Hotel Pod Różą a także katowickiego i wrocławskiego Hotelu Monopol oraz łódzkiego Hotelu Grand. Dodatkowo, oprawa muzyczna została zmieniona również w należącym do marki Likus, krakowskim Pasażu 13, mieszczącym się na Rynku Głównym.

Specjaliści z Mood, przygotowali dla Klienta wyselekcjonowany repertuar z gatunku Lounge, który jest bezpośrednio licencjonowany przez firmę marketingową. Dodatkowo, zostały dostarczone profesjonalne odtwarzacze dźwiękowe MP7000. Wszystkie montaże sprzętu oraz jego konfiguracja już się zakończyły.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu