Przejdź do treści

W Światowy Tydzień E-książki z czytnikami od redcoon.pl

W dniach 3- 9 marca obchodzimy Międzynarodowy Tydzień E-książki. Obecnie coraz więcej ludzi na świecie stawia na e-booki i sięga po czytniki. Książki przechodzą już powoli do historii. Dlaczego?

Czytniki oferują nam przede wszystkim postęp technologiczny, który niesie ze sobą same pozytywy. To szereg urozmaiceń i funkcjonalności, które kuszą mnogością zalet. Przede wszystkim zajmują dużo mniej miejsca, niż książki. Faktem jest, że w jednym małym urządzeniu możemy zachować kilkaset książek. Ułatwia to dostepność do kilku źródeł jednocześnie. Poza tym istotna jest również wygoda użytkowania. Lekkie, wyjątkowo poręczne i wygodne czytniki sprawiają, że możemy zabrać je ze sobą wszędzie.

kobo2Może być naszym kompanem w podróży, w szkole czy w pracy. Jeśli chodzi o techniczne aspekty- znajdziemy tu równie dużo pozytywów. Wyświetlacze czytników są doskonale dopracowane i energooszczędne. Zazwyczaj cechuje je znakomity kontrast i wyraźne odwzorowanie tekstu. Dzięki temu jakość wyświetlanego tekstu nie odbiega od jakości druku. Podczas dłuższego czytania nie męczą oczu i nie narażają ich na zbytni wysiłek. To tylko kilka podstawowych zalet. Chcąc doświadczyć więcej, najlepiej przetestować je samemu. A doskonałą sposobność do tego daje właśnie Światowy Tydzień e-Książki. To wspaniała okazja do przybliżenia sobie tego tematu. Nie ma wątpliwości, że e-czytanie staje się coraz bardziej popularne. Elektroniczna książka zyskuje coraz więcej fanów, którzy stawiają na: dostępność, wygodę kupowania, mobilność oraz zwiększającą się liczbę dedykowanych urządzeń i aplikacji.

Sklep redcoon.pl docenia Światowy Tydzień E-książki  i oferuje swoim klientom darmową dostawę na czytniki ebooków w dniach od 3 do 9 marca. W bogatej ofercie znajdziemy tu czytniki firm takich jak: Kindle, KOBO, Sony, Odys, Onyx czy Pocket Book. Nie przegap okazji i poznaj ofertę już teraz:

http://www.redcoon.pl/c02230100-Czytniki-e-book