Przejdź do treści

15-lecie Kiepskich w spocie wizerunkowym Telewizji POLSAT

Już od 15 lat „Świat według Kiepskich” bawi wielomilionową widownię i nowe pokolenia. Na początku lutego, Telewizja POLSAT nagrała spot wizerunkowy, w którym oczywiście nie mogło zabraknąć też „Kiepskich”, promujących nowe odcinki oraz świętujących swój okrągły jubileusz.

Specjalnie na tę okazję, stacja przygotowała wspaniały tort, a aktorzy odświętne ubrania. Ferdek porzucił swój rozciągnięty, sfatygowany dres i stał się przystojnym i dostojnym mężczyzną w garniturze, Halinka przywdziała gustowne (jak nie ona) koronki, Mariolka (nieodrodna córka jej) błyszczała w czerwonej sukience, a Walduś niekiepsko prezentował się w … muszce. Świetnie, jak na jubilatów przystało wyglądała też rodzina Paździochów.

Czy kiedyś zdarzy się w serialu, że Kiepscy i ich sąsiedzi nagle staną się tak eleganccy, jak w spocie? Czemu nie, w końcu w tym świecie wszystko jest możliwe.

Kiepscy mają więcej okazji do świętowania –  „Świat według Kiepskich” jest także tegorocznym laureatem w plebiscycie Niegrzeczni w kategorii najlepszy serial.

Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” od marca w Telewizji POLSAT!