Przejdź do treści

BONARKA ZAPRASZA NA OLBRZYMI PLAC ZABAW

Tagi:

Co prawda do Dnia Dziecka jeszcze daleko, ale dzięki Bonarce najmłodsi krakowianie mogą rozpocząć świętowanie już 1 marca i świetnie bawić się, odwiedzając Leopark – pierwszy w Krakowie tak olbrzymi plac zabaw.

Na dzieci na powierzchni aż 579 m² (poziom +1 naprzeciwko Cinema City)  czekać będzie prawdziwy raj. Od ogromu zabawek i sprzętów każdemu może zakręcić się w głowie – jest tu wszystko, czego maluchy potrzebują do spędzenia czasu w przyjemny sposób. A propos czasu – zostawione tu dzieci pochłonięte grami i zabawami nie spostrzegą nawet, jak błyskawicznie zlecą im dwie lub trzy godziny, które ich rodzice lub opiekunowie zechcą przeznaczyć na zakupy w Bonarce. Jest to zatem doskonały sposób na naprawdę udane rodzinne zakupy: jeśli nasz podopieczny poczuje się znużony, wystarczy zaprowadzić go do Leoparku, a następnie kontynuować wędrówkę po butikach Bonarki.

Na placu zabaw działają zawodowi i pomysłowi animatorzy, dbający o każde bawiące się tu dziecko. Zróżnicowana oferta sprzętów gwarantuje wiele godzin możliwości zabawy: labirynty, trampoliny, tory wyścigowe i wiele innych atrakcji sprawia, że najmłodsi nie tylko doskonale się tu bawią, ale jeszcze rozwijają swe umiejętności motoryczne.

W Leoparku można również urządzić niezapomniane urodziny dla córki, syna, wnuczki czy wnuka. Występy klownów i cyrkowe popisy są gwarantem, że solenizant jeszcze długo będzie pamiętał swoje święto.

Znajdujący się w Leoparku sprzęt pochodzi z Niemiec i spełnia normy Unii Europejskiej EN 1176/10.