Przejdź do treści

Paczkomaty InPost gotowe na podbój Azji

Grupa Integer.pl – właściciel rewolucyjnych Paczkomatów InPost – wkracza w decydującą fazę przygotowań do wejścia na rynek azjatycki.

W Hong Kongu firma zaprezentowała swoje innowacyjne terminale, w tym najnowszą wersję w pełni zintegrowanych z bankomatami firmy NCR Corp. Paczkomaty modułowe V generacji, które niebawem pojawią się w Azji, umożliwią nie tylko nadawanie i odbiór przesyłki 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Dzięki nim użytkownik skorzysta także z bankomatu oraz opłaci swoje bieżące rachunki.

Pierwszy pokaz Paczkomatów InPost dla 8 potencjalnych partnerów zakończył się z sukcesem, skutkując partnerskimi negocjacjami z lokalnymi firmami kurierskimi na wspólny projekt obejmujący 170 terminali. Potencjalni partnerzy Grupy Integer.pl w Azji będą mogli także przetestować możliwości najnowszej wersji terminalu m.in. podczas dni otwartych NCR Open House na przełomie lutego i marca, a także w czasie POST-EXPO Asia Pacific, które odbędzie się w dniach: 20-21 maja w Hong Kongu.

– Do tej pory możemy pochwalić się sukcesem w każdym kraju, w którym pojawiły się nasze Paczkomaty. Mamy realne podstawy, aby rywalizować na największych rynkach świata. W najbliższych miesiącach zaprezentujemy naszym potencjalnym partnerom możliwości najnowszej generacji Paczkomatów InPost. Jestem przekonany, że w krótkim czasie uzgodnimy pierwsze formy współpracy – zarówno z działającymi w tym regionie narodowymi operatorami pocztowymi, jak i kluczowymi sieciami detalicznymi. Koncentrujemy się na budowaniu stabilnej pozycji w Azji, szukamy kolejnych partnerów i lokalizacji Paczkomatów na tym atrakcyjnym rynku mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.