Przejdź do treści

Nowy „Spot On”. Ekonomia i gospodarka na tablecie

Tagi:

Od środy (26 lutego) dostępny jest najnowszy numer darmowego magazynu ekonomicznego Spot On. Stworzony wyłącznie na tablety skupia w jednym miejscu dziennikarzy i ekspertów podejmujących problematykę polskiej i światowej gospodarki.

W najnowszym 8 numerze magazynu o tym, jakie powinny być specjalności polskiej gospodarki? Jak bardzo państwo powinno angażować się w działanie rynku i co powinno zagwarantować przedsiębiorstwom, by ci mogli się rozwijać i wychodzić poza rynek krajowy? Na co należy przeznaczać fundusze unijne by przysłużyły się  trwałemu rozwojowi gospodarczemu, a nie jednorazowym projektom pojedynczych firm? Oraz czy możliwe jest by państwa i społeczeństwa bogaciły się tak, by nie dosięgały ich kryzysy?

Odpowiedzi na pytania o przyszłość polskiej jak i światowej gospodarki będą szukać m.in. laureaci Nagrody Nobla prof. Joseph Stiglitz i prof. Alvin E. Roth, a także prof. Saul Estrin, Thilo Sarrazin, Sebastian Stodolak,  Aleksander Piński, Jan Cipiur, Katarzyna Bartman, Witold Gadomski, Ignacy Morawski, Jacek Ramotowski.

Spot On to  wyjątkowa pozycja na rodzimym rynku wirtualnych mediów.  W pełni multimedialny magazyn jest zaprojektowany tak, by wygodnie korzystać ze wszystkich jego rozwiązań, pozwalających także na lekturę off – line. Zawiera nie tylko tradycyjne treści, ale także elementy interaktywne m.in. wzbogacone materiały zdjęciowe, infografiki i filmy.

Aplikację i najnowszy, 8 numer magazynu Spot On można już pobrać  w App Store lub Google Play.