Przejdź do treści

Koenigsegg i Razer łączą siły i wspólnie poszukują perfekcyjnego designu

Firma Razer™, światowy lider w produkcji hi-endowych akcesoriów, oprogramowania oraz systemów gamingowych, ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie współpracy z legendarnym szwedzkim producentem supersamochodów Koenigsegg. Owocem relacji pomiędzy firmami będzie wyjątkowy i niedostępny w regularnej sprzedaży laptop z serii Razer Blade. Ogłoszone dzisiaj partnerstwo jest możliwe dzięki dzielonej przez obie firmy pasji do dobrego designu i dążeniu do perfekcji wykonania. 

„Każdy najmniejszy szczegół naszych samochodów jest konfrontowany z naszym pragnieniem nieustannego zwiększania wydajności pojazdów.„ – komentuje Christian von Koenigsegg, CEO Koenigsegg Automotive AB. „To dotyczy całości naszej pracy, a nie kilku wybranych rozwiązań.
W firmie Razer widzimy partnera w naszych dążeniach – to firma, która odeszła od standardowego myślenia o designie, a jej produkty zapewniają niesamowitą funkcjonalność.”

 

Partnerstwo obu firm zakłada bliską współpracę głównego oddziału Koenigsegg w szwedzkim Ängelholm ze studiami projektowymi Razer, mieszczącymi się w San Francisco. To właśnie tamtejsi inżynierowie odpowiadają za nowoczesną technologię Razer.