Przejdź do treści

Getty Images Poland nowym klientem HAVAS PR Warsaw

Agencja HAVAS PR Warsaw rozpoczęła współpracę z klientem reprezentującym sektor mediowy – firmą Gallo Images Poland Sp. z o.o., która jest wyłącznym dystrybutorem treści firmy Getty Images w Polsce. Gallo Images Poland Sp. z o.o. działa jako Getty Images Poland i obsługuje klientów w Polsce, Estonii oraz na Litwie i Łotwie z centralnego biura w Warszawie.

W ramach podpisanej umowy agencja jest odpowiedzialna za działania komunikacyjne firmy Gallo Images Poland Sp. z o.o. działającej na rynku polskim jako Getty Images Poland.

1 lutego 2014 r. firma Getty Images ogłosiła zawarcie umowy z Gallo Images Poland Sp. z o.o., na mocy której Gallo Images został jedynym dystrybutorem treści Getty Images w Polsce. Dedykowany zespół edytorski i kreatywny z biura w Warszawie będzie również obsługiwał klientów biznesowych w Estonii oraz na Litwie i Łotwie.

Getty Images to jeden ze światowych liderów w tworzeniu i dystrybucji wielokrotnie nagradzanych zdjęć, materiałów wideo, muzyki oraz produktów multimedialnych, a także innych form treści cyfrowych dostępnych także za pośrednictwem zaufanych marek, takich jak Thinkstock©. Dzięki wyszukiwarce i zaawansowanej technologii rozpoznawania obrazu Getty Images służy klientom biznesowym w ponad 100 krajach. Jest pierwszym miejscem, do którego kierują się specjaliści z sektora mediowego i kreatywnego w celu zakupienia zdjęć oraz innych materiałów cyfrowych i zarządzania nimi. Najlepsi fotografowie i inni twórcy treści pracujący dla Getty Images pomagają klientom stworzyć inspirujące prace, które codziennie są oglądane w najbardziej wpływowych gazetach, magazynach, kampaniach reklamowych, filmach, programach telewizyjnych, książkach oraz mediach internetowych.