Przejdź do treści

LeadR z nową identyfikacją wizualną

Tagi:

Agencja interaktywna LeadR specjalizuje się w gromadzeniu, zarządzaniu oraz monetyzacji baz danych osobowych. Po ponad dwóch latach obecności w sektorze usług marketingowych agencja przedstawiła z początkiem lutego swoją nową identyfikację wizualną.

 

Odświeżony logotyp, strona internetowa i wszystkie materiały CI to odpowiedź agencji na dynamiczny rozwój potrzeb rynkowych, jak również zmiany zachodzące w organizacji. LeadR Sp. z o.o. w początkowej fazie działalności specjalizowała się w dziedzinie database marketingu. Obecnie świadczy kompleksowe usługi m.in. w zakresie wysyłek mailingowych, realizacji kampanii konkursowych i sprzedażowych w Internecie. Agencja realizowała projekty m.in. dla takich marek jak: mBank, Toyota, czy Plus GSM.

 

 

 

Nowy logotyp LeadR Sp. z o.o.

 

Nowoczesność, dynamika – to cechy odświeżonego logotypu spółki. Wysokie kompetencje i niezawodność agencji, jak również gwarancja usług świadczonych na najwyższym poziomie znajduje swoje odzwierciedlenie w klasycznej czcionce, wpasowanej w prostokątny obrys.  Kreatywne, niestandardowe podejście do realizowanych projektów i wyzwań stawianych przed zespołem LeadR wyrażone są w cieniowanej, mocno zaakcentowanej czerwoną aplą literze R, która stała się poniekąd symbolem firmy.

 

Prezentację odświeżonej identyfikacji graficznej poprzedziły trzy miesiące intensywnej pracy. Rynek usług marketingowych charakteryzuje się wysokim poziomem zmienności oraz konkurencyjności. W ciągu dwóch lat znacznemu poszerzeniu uległ zakres naszych kompetencji. Chcieliśmy, aby znalazł odzwierciedlenie także w naszej nowej stronie internetowej – mówi Sebastian Białousz, CEO LeadR Sp. z o.o.  

 

Zespół specjalistów LeadR zmienił nie tylko szatę graficzną strony internetowej, wprowadzając nowoczesne zdjęcia, czytelną i przyjazną dla użytkownika czcionkę. Zgodnie z aktualnymi trendami, zastosował również framework Bootstrap. Jego wielkim walorem jest Responsive Web Desgin, umożliwiający swobodne przeglądanie strony na wszystkich urządzeniach.

 

Nowa strona internetowa LeadR to bogate źródło informacji dla obecnych i przyszłych klientów agencji na temat świadczonych przez nią usług. Łatwość nawigacji, ciekawe rozwiązania sprawiają, że przechodzenie pomiędzy poszczególnymi zakładkami jest przyjemne i intuicyjne.