CH Forum Gliwice na Targach ReDI, Retail Destination Initiative

Targi ReDI, Retail Destination Initiative, które odbędą się 28-29 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie, wzbogaciły się o kolejnego wystawcę – CH FORUM Gliwice.

Forum Gliwice to wiodący projekt handlowy na Górnym Śląsku. Obiekt, który został otwarty w czerwcu 2007 roku, nieustannie odpowiada na wyzwania rynku, ulepszając tenant-mix oraz działania kierowane do klientów. Tylko w ostatnim czasie umowy na wynajem powierzchni podpisało z nami kilku nowych najemców, w tym potentat branży modowej – firma C&A” – komentuje Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzająca CH FORUM w Gliwicach, Jones Lang LaSalle.

Targi ReDI będą dla FORUM Gliwice okazją do promocji w gronie przedstawicieli międzynarodowych sieci handlowych.

„Na polskim rynku brakuje nowych sieci handlowych. Targi ReDi są inicja­tywą, która zgromadzi potencjalnych najemców rozważających ekspansję w Polsce. To duża szansa dla naszego rynku na rozwój, a dla poszczególnych obiektów handlowych na wzmoc­nienie swojej oferty handlowej” – kończy Agnieszka Mielcarz.

Targi ReDI to europejskie miejsce spotkań przedstawicieli miast, deweloperów, inwestorów oraz sieci handlowych z regionu CEE. W ramach wydarzenia znajdzie się także Centrum Franczyzy oraz centrum konferencyjne, podczas którego poruszone i dyskutowane zostaną kluczowe dla branży  tematy. Targi ReDI to także  miejsce prezentacji projektów centrów handlowych z Polski oraz regionu CEE, centrum wsparcia ekspansji sieci handlowych, zainteresowanych inwestycjami w Polsce oraz w krajach ościennych (Ukraina, Rosja, Czechy, Turcja, Rumunia i Węgry). W ramach targów zostaną także zaprezentowane najnowsze usługi i technologii dla branży retail.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Prezydenci Miast: Gdańska, Gdyni, Poznania, Wrocławia, Rzeszowa, Szczecina, Lublina oraz Łodzi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu