Przejdź do treści

Matexi Polska dostarczy blisko 1500 metrów nowoczesnych powierzchni biurowych na Ursynowie

W ramach kompleksu „Na Romera” powstającego u zbiegu ulic. Romera i Surowieckiego zaprojektowanego przez pracownię WMA Architekci oprócz stu sześciu nowoczesnych lokali mieszkalnych znajdujących się w pięciokondygnacyjnym budynku, po jego stronie północnej oraz południowej zlokalizowane zostaną dwie nieco wyższe części mieszczące lokale biurowe o zróżnicowanej powierzchni od 135 do 187 m2, łącznie w inwestycji powstanie 1495m2 biur.

Dla użytkowników powierzchni biurowych i usługowych przewidziany jest oddzielny poziom hali garażowej z bezpośrednim wejściem oraz własna recepcja. Część biurowa podobnie jak cały kompleks utrzymana jest w stylu architektury skandynawskiej , a duża ilość zieleni przewidziana na prywatnym patio tworzy przyjazną kameralną atmosferę dla wszystkich użytkowników budynku. Zakończenie budowy przewidziane jest na marzec 2015, a powierzchnie biurowe są już dostępne w ofercie developera. Cena zakupu metra kwadratowego biura w inwestycji zaczynają się od 7500 PLN/m2.

Oferta biznesowa Matexi na Ursynowie kierowana jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnej lokalizacji dla swojej firmy na południu Warszawy. Kompleks „Na Romera” zapewnia doskonałą komunikację i dostęp do infrastruktury. Zarówno dzięki bliskości stacji Metra „Ursynów”, jak również położeniu tuż obok ulicy Puławskiej, które zapewnia doskonały dojazd do Śródmieścia i Mokotowa będących biznesowym centrum stolicy. Ponadto dzięki bliskiemu zjazdowi na nowopowstałą trasę S8 możliwy jest także szybki dojazd pracowników z zachodniej części Warszawy.

Powierzchnia biurowa „Na Romera” to doskonała alternatywa dla małych i średnich firm oraz lokalnych przedsiębiorców Ursynowa. Zakup biura na własność to długofalowo o wiele bardziej opłacalna inwestycja niż ponoszenie kosztów wysokiego czynszu najmu w parkach biznesowych Centrum i Służewca, natomiast położenie na terenie jednej z najgęściej zamieszkałych dzielnic Warszawy daje wielu mieszkającym w niej pracownikom komfort uniknięcia uciążliwych korków w drodze do pracy. Położenie w pobliżu metra i rozwiniętej komunikacji miejskiej jest też duża zaletą w porównaniu do biur zlokalizowanych w dalszym ciągu ul. Puławskiej czy projektach w okolicy ul. Poleczki.