Przejdź do treści

Czekoladowy raj na wyciągnięcie ręki! Biała czekolada TOBLERONE – jest już na polskim rynku!

Tagi:

Doskonale znane, pochodzące ze Szwajcarii, trójkątne czekolady Toblerone to absolutna czołówka najpyszniejszych i najbardziej rozpoznawalnych słodyczy na świecie. W gamie czekolad Toblerone znajduje się wiele wyśmienitych pozycji rozpieszczających zmysły fanów prawdziwej czekolady, jednak na szczególną uwagę zasługuje czekolada TOBELRONE BIAŁA – która teraz dostępna jest także na polskim rynku!

Biała czekolada Toblerone to kwintesencja delikatności – prawdziwy raj dla smakoszy czekolady. Toblerone to typowa prawdziwa szwajcarska czekolada o najwyższej jakości – pyszna, miękka i wyjątkowo gęsta. Toblerone biała ma wspaniałą, aksamitną konsystencję, dzięki której rozpływa się w ustach zmieniając się w pysznie słodki, mleczny krem czekoladowy z delikatną nutą wanilii.  W swoim składzie zawiera czysty, nadający charakterystycznego posmaku miód. Dodatek migdałów dopełnia całość delikatnie wyczuwalnym, wyjątkowym migdałowo – orzechowym aromatem a zanurzone w czekoladzie, spore cząsteczki wyśmienitego nugatu przyjemnie ciągną się lub delikatnie przyklejają do zębów, dodając tym samym jeszcze rozkoszy do każdego kęsa tej czekoladowej białej słodyczy Toblerone.

Biała czekolada Toblerone dostępna jest w poręcznym, 100 –gramowym, kartonikowym opakowaniu o charakterystycznym trójkątnym kształcie. Wewnątrz kartonika znajduje się długa, trójkątna czekolada z nacięciami zachęcającymi i ułatwiającymi dzielenie. Biała czekolada Toblerone to słodycz uwielbiana przez dorosłych oraz dzieci. Jest doskonałym pomysłem na słodki upominek z absolutnie każdej okazji lub też zupełnie bez okazji!  Dzieląc się smakiem Toblerone, dzielimy się radością!