Samsung Galaxy Tab Note Pro 12.2 z bezprzewodową klawiaturą w prezencie

Sklep redcoon.pl wprowadził do swojej oferty długo wyczekiwany i dotychczas najbardziej zaawansowany model Samsunga, Samsung Galaxy Tab Note Pro 12.2. Tablet, który urzeka designem i kusi funkcjonalnością.

O czym mowa? To wielozadaniowy, 12.2-calowy wyświetlacz WQXGA Super clear LCD, zapewniający wysokiej jakości obraz i doskonałe barwy. To dodatkowa funkcja multiwindow umożliwiająca podział ekranu, dzięki czemu użytkownik może robić kilka czynności jednocześnie. To również ukryty we wnętrzu Procesor Exynos 5 Octa z ośmioma rdzeniami, dający możliwość uruchamiania najbardziej wymagających aplikacji, takich jak gry, wszelkiego typu programy fotograficzne, czy biznesowe.

Na uwagę zasługuje precyzyjny rysik S Pen, który łączy w sobie dodatkowe, bardzo przydatne funkcje takie jak Action Memo, Scrapbooker, Screen Writer, S Finder i Pen Window. Podczas gdy Scrapbooker okaże się przydatny w uporządkowaniu rozmaitych treści (filmów, linków, plików itp.), S Planer dopilnuje Twojego planu dnia. Warto podkreślić, że systemem użytym w Note Pro 12.2 jest Android 4.4 KitKat. Urządzenie zachwyca nie tylko technicznymi funkcjami. Design stanowi tu równie ważny aspekt. Tablet jest wyjątkowo cienki (0,79 cm) i smukły. Jego opływowy kształt sprawia, że idealnie mieści się w dłoni. Stylowa obudowa i tył wykonany z miłego w dotyku, skóro- podobnego tworzywa podnoszą walory estetyczne i cieszą oko każdego użytkownika.

samsung note pro z klawiaturaSklep przygotował atrakcyjną promocję, która zaczyna się od 17 lutego i będzie trwała do pierwszego marca włącznie. Każdy, kto zdecyduje się na zakup w tym okresie tabletu Samsung Galaxy Tab Note Pro 12.2, dostanie bezprzewodową klawiaturę w prezencie. Dodatkowym bonusem jest również darmowa dostawa na te modele.
Pełna oferta dostępna pod poniższym linkiem:

http://www.redcoon.pl/rc-galaxy

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu