Filmweb rozpoczyna sprzedaż biletów do kina

Filmweb, największy polski serwis filmowy i druga baza filmowa na świecie, uruchamia sprzedaż biletów do kina. W pierwszej kolejności możliwość wygodnego zakupu e-biletów zyskają widzowie sieci kin Helios.

Jest nam niezwykle miło, że możemy współpracować z tak dynamicznie i prężnie rozwijającą się siecią kin, jaką jest Helios. Jestem przekonany, że możliwość zakupu biletu na początku z poziomu serwisu WWW, a już niedługo z poziomu naszych mobilnych aplikacji będzie wspaniałym udogodnieniem dla naszych użytkowników i widzów regularnie odwiedzających sieć kin Helios – mówi Artur Gortych, założyciel i prezes Filmwebu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z największym w Polsce portalem filmowym, który stanowi nieocenione źródło informacji o filmach dla wszystkich widzów. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, iż to właśnie z Heliosem, Filmweb zdecydował się na wprowadzenie za swoim pośrednictwem, możliwości zakupu biletów do naszych kin. – mówi Tomasz Jagiełło, założyciel i prezes Heliosa.