Taksówki EcoCar zawiozą warszawiaków na spektakle do Teatru Muzycznego ROMA

Działająca na terenie Warszawy korporacja taksówkowa EcoCar nawiązała współpracę z Teatrem Muzycznym ROMA. Dzięki podpisanej umowie, wszyscy widzowie tego teatru na hasło „ROMA” będą mogli skorzystać z taksówki EcoCar i dojechać oraz wrócić z przedstawienia po niższej cenie. Na tylnych szybach wybranych samochodów korporacji pojawiły się już naklejki informujące o wybranych spektaklach, natomiast w każdym aucie dostępna jest ulotka z pełnym repertuarem teatru.

Promocja ma zachęcić warszawiaków do uczęszczania na spektakle w najbardziej muzycznym warszawskim teatrze. Osoby, które będą chciały pojechać na przedstawienie i wrócić z niego taksówką EcoCar, na hasło „ROMA” otrzymają rabat w wysokości 10% od wartości całego zamówienia. Dodatkowo, do każdego zakupionego w teatrze biletu będzie dołączona ulotka lub karta lojalnościowa korporacji taksówkowej, natomiast obsługa widowni będzie przyjmowała na spektaklach od widzów zamówienia na kurs taksówką.

Zawsze chętnie wspieramy sztukę. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnej inicjatywie warszawiacy zaczną częściej odwiedzać Teatr Muzyczny ROMA, którego spektakle są świetną alternatywą spędzania wolnego czasu wobec Internetu czy telewizji. Spektakle ROMY gwarantują niezapomniane emocje, a repertuar został opracowany w taki sposób, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie, bez względu na wiek i zainteresowania – przekonuje Aneta Ogrodniczek, Prezes Zarządu EcoCar.

Umowa zakłada, że przez okres jej trwania 50 samochodów korporacji EcoCar będzie miało zamieszczoną na tylnej szybie reklamę teatru, a ulotki repertuarowe będą dostępne we wszystkich autach floty.

Przewidziana jest również organizacja wspólnych konkursów, gdzie do wygrania będą zarówno bilety na wybrane przedstawienia Teatru ROMA, jak i na darmowe przejazdy taksówką korporacji EcoCar do określonej kwoty.

EcoCar dysponuje flotą aut, gwarantującą wysoki komfort i bezpieczeństwo. Zależy nam, aby nasi widzowie szybko i bezstresowo dotarli do teatru, myśląc po drodze wyłącznie o czekającym ich przedstawieniu. Także dzięki tej współpracy osoby które korzystają z naszej propozycji spektakli familijnych będą mogli skorzystać z taksówek wyposażonych w foteliki dziecięce i bezpiecznie dojechać na spektakl ze swoimi pociechami. – mówi Marek Matysiak, kierownik działu PR Teatru Roma.

Bardziej szczegółowe informacje na ten temat będą pojawiać się na stronach partnerów: www.ecocar.pl oraz www.teatrroma.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu