Przejdź do treści

Nowa odsłona serwisu wnętrzarskiego dobrzemieszkaj.pl

Dobrzemieszkaj.pl, serwis wnętrzarski skierowany do wszystkich, którzy poszukują inspiracji i pomysłów jak urządzić swój dom lub mieszkanie, zyskał nową odsłonę. Grupa PTWP, mająca 100 proc. udziałów w spółkach grupy Publikator i Publikator.pl, zapowiada kolejne portale o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej.

Grupa PTWP, wydawca Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portalu wnp.pl oraz kilkunastu innych specjalistycznych portali i pism, a także organizator szkoleń i konferencji, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym (European Economic Congress – EEC, Katowice, 7-9 maja br.), w listopadzie 2013 r. zakończyła proces przejmowania spółek z grupy Publikator i Publikator.pl, specjalizujących się w wydawnictwach i portalach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej.

W styczniu 2014 r. stanowisko wiceprezesa spółki Publikator objął Grzegorz Kuczyński. Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu, marketingu i reklamie, odpowiada za rozwój portali internetowych i biznesu online w obszarze wnętrzarsko-budowlanym.

Pierwszym z widocznych efektów jest portal dobrzemieszkaj.pl w nowej odsłonie. Wkrótce zapowiadane są kolejne serwisy tematyczne.

Dobrzemieszkaj.pl to serwis dedykowany pasjonatom pięknych wnętrz, poświęcony urządzaniu oraz wyposażaniu domów i mieszkań. Wyróżniającym go zasobem jest galeria wnętrz polskich i zagranicznych pracowni, prezentowanych w różnych stylach i z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań projektowych. Sesje zdjęciowe powstają we współpracy z najlepszymi polskimi projektantami wnętrz, której efekty prezentuje zarówno dobrzemieszkaj.pl jak i drukowany magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj.

Portal dobrzemieszkaj.pl w nowoczesnej, interaktywnej odsłonie prezentuje wnętrza i artykuły w działach tematycznych: Całe wnętrze, Pokój dzienny, Kuchnia i jadalnia, Łazienka, Sypialnia, Pokój dziecka, Domowe biuro oraz Otoczenie domu. Artykuły i projekty wnętrz są codziennie aktualizowane przez redakcję serwisu, dzięki czemu dobrzemieszkaj.pl jest codziennym źródłem inspiracji dla wszystkich zainteresowanych tematyką wyposażenia wnętrz.

W serwisie znajdują się także artykuły poradnikowe, informacje o trendach i nowościach, przewodniki zakupowe, wieści ze świata polskiego i światowego designu.

Nowe dobrzemieszkaj.pl to również stała, codzienna aktywność w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Google+, Twitter, Pinterest oraz Zszywka. Redakcja serwisu prowadzi także blog dobrzemieszkaj.blogspot.com.