Kuchenne promocje w Black Red White!

Marzysz o funkcjonalnej kuchni zaprojektowanej zgodnie z indywidualnymi potrzebami? Nie czekaj dłużej – w salonach Black Red White promocja mebli kuchennych na wymiar Senso Kitchens potrwa tylko do 25 lutego. Warto z niej skorzystać i kupić kuchnię taniej o wartość podatku VAT!

Wnętrze kuchenne stanowi centrum całego domu, dlatego wymaga szczególnej uwagi i starannie dobranego wyposażenia. Promocja Kuchnie bez VAT to doskonała okazja na odświeżenie tego pomieszczenia.

Dzięki zróżnicowanej ofercie kuchni na wymiar Senso Kitchens od Black Red White, urządzenie praktycznej przestrzeni jest łatwe i przyjemne. Aranżację idealnego wnętrza – dopasowanego do potrzeb i gustów domowników – gwarantuje szeroki wybór ponad 400 szafek, rozbudowana oferta nowoczesnych i klasycznych frontów wykonanych w różnorodnych technologiach oraz bogata gama dodatkowego wyposażenia. Wymarzona kuchnia na wymiar nie musi pozostać wyłącznie w sferze marzeń, ani też kosztować fortuny!

Na Klientów studiów kuchni Black Red White czeka również szereg usług dodatkowych. Każdy może liczyć tu na fachową pomoc – począwszy od indywidualnych konsultacji jak urządzić kuchnię, przez zwymiarowanie wnętrza i wykonanie profesjonalnego projektu zabudowy, aż po transport i montaż zakupionych mebli.

Promocją Kuchnie bez VAT, która potrwa do 25 lutego 2014 r., objęty jest wybrany asortyment z oferty Black Red White. Adresy salonów biorących udział w akcji dostępne są na stronie www.brw.com.pl, natomiast szczegółowy regulamin w salonach Black Red White.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu