Przejdź do treści

Spotkania „Komu Komunikacja” ruszają w Krakowie

W Krakowie rusza cykl bezpłatnych spotkań skierowanych do osób zajmujących się profesjonalnie public relations. „Komu Komunikacja” to projekt przygotowany z myślą o praktykach PR z Krakowa i okolic, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniami, podyskutować z ludźmi z branży i posłuchać ekspertów. Pierwsze spotkanie już w marcu.

Gdy przygotowywaliśmy cykl comiesięcznych spotkań poświęconych różnym zagadnieniom komunikacji, przyświecała nam idea integracji krakowskiego środowiska osób zawodowo związanych z public relations. Jesteśmy bowiem świadomi, iż w Krakowie jest duże grono PRofesjonalistów. Nasza inicjatywa ma na celu wymianę ich doświadczeń i poglądów oraz stworzenie platformy do rozmowy o problemach i wątpliwościach dotyczących branży PR, a także nawiązywania nowych branżowych znajomości – mówi Łukasz Majewski, współorganizator akcji. – Wierzymy, że „Komu Komunikacja” zwróci także uwagę małopolskich przedsiębiorców na konieczność prowadzenia dialogu z ich otoczeniem, przyczyniając się do poprawy jakości komunikacji firm z regionu, a przez to do rozwoju lokalnego biznesu – dodaje Łukasz Majewski.

Podczas każdego ze spotkań zaproszeni eksperci w danej dziedzinie w swych wystąpieniach pokażą omawiany temat z różnych perspektyw i z punktów widzenia różnych grup zaangażowanych w komunikację (PR-owców, dziennikarzy, blogerów, marketingowców itd.). Pierwsze spotkanie odbędzie się w marcu.

Każde ze spotkań dotyczyć będzie innej tematyki. Porozmawiamy m.in. o komunikacji w modzie, turystyce i religii, o grywalizacji, różnicach w relacjach z mediami w Polsce i za granicą. Czyli o wszystkim tym, co może zainteresować PR-owców szukających nowej wiedzy i wyzwań – mówi Magdalena Grochala, współorganizator akcji.

Spotkania odbywać się będą w różnych miejscach Krakowa, raz w miesiącu. Temat, termin, miejsce oraz informacje o zapisach ogłaszane będą na stronie internetowej www.komukomunikacja.pl