Przejdź do treści

Kolejne nagrody dla LUX MED

Tagi:

LUX MED po raz kolejny został uhonorowany za jakość obsługi oraz znalazł się w gronie najsilniejszych wizerunkowo marek biznesowych na polskim rynkuLUX MED przyznano wyróżnienia: Gwiazda Jakości Obsługi 2014,  Superbrands Created in Poland, Business Superbrands oraz Business Superbrands Created in Poland.

Gwiazda Jakości Obsługi przyznawana jest markom najchętniej polecanym przez konsumentów. Wyróżnienia Business Superbrands zostały przyznane po głosowaniu ekspertów Rady Marek. Marki, które otrzymały nominacje od ponad 60% ekspertów, automatycznie uzyskiwały tytuł Business Superbrands, jednak każdy ekspert miał możliwość zgłoszenia veta. Wyróżniono także marki, które wyjątkowo dobrze radzą sobie w konkurencji z globalnymi koncernami. W ten sposób powstała kategoria Created in Poland Business Superbrands.

„Created in Poland Business Superbrands to marka korporacyjna lub działająca w obszarze B2B, która powstała w Polsce i wypracowała ponadprzeciętny wizerunek w swojej kategorii, który pozawala jej skutecznie konkurować z markami pochodzenia zagranicznego” – czytamy na oficjalnej stronie projektu. Gwiazda Jakości Obsługi oraz Business Superbrands zostały przyznane LUX MED po raz piąty, a Superbrands Created in Poland – po raz drugi.

„Jesteśmy dumni, że nasza praca jest doceniana przez pacjentów. Zwłaszcza w naszej działalności – opiece zdrowotnej – zaufanie jest niezbędne. Tytuł Gwiazda Jakości Obsługi oraz nagroda Superbrands Created in Poland zobowiązują LUX MED do jeszcze większego zaangażowania i dbania o zdrowie, komfort i zadowolenie naszych pacjentów. To najlepsza rekomendacja na 2014 rok dla naszej firmy” – powiedziała Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.