Mercure Marijampole – pierwszy hotel marki Mercure na Litwie

Mercure Marijampole będzie trzecim hotelem z marką Accoru na Litwie, która jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się krajów Unii Europejskiej. Od 1 kwietnia 2014 roku hotel dołączy do sieci Mecure i znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.

„Mercure jest silną i dobrze znaną marką, cenioną zarówno przez turystów jak i biznesmenów. Dla naszego hotelu dołączenie do sieci Mercure i współpraca z Grupą Accor/Orbis było decyzją strategiczną, która pomoże nam w realizacji celu, jakim jest rozwój i doskonalenie naszej oferty do europejskich standardów. Chcemy w pełni skorzystać z szansy, jaką daje nam dzisiaj gospodarka litewska.” – powiedziała Agne Sakaluskiene, Dyrektor Hotelu.

Czterogwiazdkowy hotel Mercure Marijampole znajduje się w centrum miasta, oferuje  47 komfortowo urządzonych pokoi, restaurację, dobrze wyposażone centrum konferencyjne (3 sale wielofunkcyjne, które mogą pomieścić do 200 osób) i nowoczesne zaplecze rekreacyjne „fitness&wellness”.

Mercure oferuje osobom podróżującym służbowo i dla przyjemności atrakcyjną alternatywę w porównaniu do innych sieci hotelowych i hoteli niezrzeszonych. Mercure jest jedyną marką hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej sieci ponad 746 hoteli z gwarancją  standardów jakości oraz doświadczeniem różnorodności. Każdy z hoteli Mercure jest inny i zarządzany przez entuzjastycznych hotelarzy. Hotele Mercure położone w centrach miast, nad morzem lub w górach, witają gości w 51 krajach na całym świecie.

Więcej informacji na temat hoteli sieci Mercure: www.mercure.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu