Przejdź do treści

kioskPR dla musicalu „My Fair Lady”

Agencja kioskPR nawiązała współpracę z firmą UBP Consulting, która jest organizatorem wyjątkowego – bo pierwszego od ponad 15 lat – pokazu musicalu „My Fair Lady” w Warszawie.
Do zadań kioskPR należy realizacja działań z zakresu media relations na potrzeby musicalu „My Fair Lady”.
„My Fair Lady” to musicalowy brodwayowski hit z 1956 roku do muzyki Frederica Loewe, znany głównie za sprawą 7-oscarowego filmu z nieokiełznaną Audrey Hepburn w roli kwiaciarki Elizy i Rexem Harrisonem – sztywniackim profesorem Higginsem. 11 lutego 2014 roku uwspółcześniona wersja musicalu zagości w Sali Kongresowej, a odtwórcy głównych ról – Urszula Piwnicka, Dariusz Niebudek oraz Izabela Trojanowska – przechadzać się będą po warszawskich, a nie jak w oryginale londyńskich uliczkach. Więcej informacji o musicalu: http://musical.prowly.com
– „My Fair Lady” to nie tylko trzymająca w napięciu, zabawna i pełna zaskakujących zwrotów fabuła. To również piękna, ponadczasowa, muzyczna opowieść o tym, że marzenia się spełniają, że los każdego może się odmienić na lepsze – mówi Urszula Piwnicka, odtwórczyni roli Elizy Doolittle.
Spektakl jest autorskim przedsięwzięciem Urszuli Piwnickiej, które organizacyjnie wspiera firma UBP Consulting.