ATM Rozrywka – nowe seriale od 10 lutego

„Okazja”  i „Warto kochać” to dwa nowe seriale, które już od 10  lutego zagoszczą na antenie telewizji ATM Rozrywka. Premierowe odcinki obu produkcji emitowane będą w godzinach popołudniowo-wieczornych. Komediową „Okazję” będzie można oglądać w dni powszednie o godzinie 16.30, a telenowelę „Warto kochać” od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.

 „Warto kochać” to nie tylko obyczajowa opowieść o ścieraniu się tradycyjnych wartości z nowoczesnością pojęta przez prymat zysku za wszelką cenę, ale przede wszystkim (optymistyczna) historia miłości. Parę bohaterów wiele różni. Ona jest właścicielką rodzinnej firmy, on dyrektorem koncernu, dla niej ważne są tradycyjne wartości, dla niego – własna kariera. Jak pokażą kolejne odcinki – miłość, jeśli tylko jest prawdziwa i głęboka, potrafi znieść największe różnice między ludźmi. W rolach głównych wystąpili m.in: Katarzyna Galica, Bartosz Głogowski, Anna Ilczuk.

„Okazja” to serial komediowy o młodych ludziach, którzy z powodu splotu  życiowych okoliczności przez pół roku muszą mieszkać razem.  Strażniczka miejska Kasia, pracująca w pizzerii Hela, handlujący na Stadionie X – lecia Staszek, młody ksiądz Wojtek i poseł na sejm Wiesiek – czy tak różne osobowości w ogóle są w stanie egzystować razem? W rolach głównych wystąpili m.in.: Monika Dryl i Tomasz Karolak.

Oprócz dwóch nowych seriali stacja od 10 lutego proponuje też znane z National Geographic Channel programy dokumentalne. Będzie je można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinnym paśmie seriali dokumentalnych od godziny 18.00.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu