Nowe biuro JCommerce w Rzeszowie gotowe na przyjęcie kilkudziesięciu specjalistów IT

Tagi:

Firma JCommerce, która zajmuje się programowaniem, projektowaniem, doradztwem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych wraz z początkiem 2014 r. udostepniła swoim klientom i pracownikom nowoczesne wnętrza zupełnie nowego budynku przy Alei W. Sikorskiego 45d w Rzeszowie.

Biuro w Rzeszowie skupi się przede wszystkim na rozwoju oprogramowania ERP, jak również będzie miejscem pracy dla kilkudziesięciu specjalistów z obszarów .Net, Java, PHP, Business Intelligence, FrontEnd oraz QA. Wraz z otwarciem nowych przestrzeni już dziś możemy podpisać umowę z kilkunastoma specjalistami IT. Planujemy jednak systematycznie powiększać kadrę z każdym kolejnym kwartałem. W sumie do końca roku pracę może u nas znaleźć 50-80 osób, w zależności od liczby realizowanych projektów. – wyjaśnia Paulina Jaros, Specjalista HR w firmie JCommerce.

Dzięki obecności na Podkarpaciu współpraca z partnerami biznesowymi, klientami oraz ośrodkami naukowymi z tego regionu stanie się jeszcze bardziej bliska i efektywna. Firma JCommerce planuje już otwarcie ścieżek stażowych dla studentów informatyki Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. – JCommerce oferuje autorski program praktyk i staży, który jest pierwszym krokiem do stałego zatrudnienia. Pracę po jego zakończeniu rozpoczyna 90 proc. studentów, ponieważ od początku są oni angażowani w realne projekty i poznają współpracę z klientami. Posiadają też osobistego mentora oraz otrzymują możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach, które organizujemy dla naszych pracowników – dodaje Paulina Jaros.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu