Przejdź do treści

Click Web od home.pl – nowoczesna strona internetowa w 15 minut

home.pl wprowadza do oferty nową linię produktową Click Web – nowoczesny kreator stron www. Za pomocą Click Web przeciętny użytkownik Internetu może łatwo i szybko stworzyć atrakcyjną wizualnie stronę www. Oferta dostępna jest w trzech pakietach: Basic, Premium i Unlimited, które różnią się od siebie, między innymi, ilością dostępnych szablonów i złożonością strony. Jedną z głównych zalet kreatora jest wyeliminowanie konieczności tworzenia osobnych wersji serwisów na urządzenia mobilne. Dzięki technologii Responsive Web Desing, raz zbudowana strona, jest poprawnie wyświetlana na wszystkich komputerach, tabletach i smartfonach.

„Strona www to podstawowe narzędzie do prezentacji firmy w Internecie. To jak wygląda i jak działa  niejednokrotnie przesądza o tym, czy potencjalny klient zatrzyma się na niej na dłużej i finalnie skorzysta z usług przedsiębiorcy. Click Web skierowany jest przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które szukają przystępnego cenowo i prostego sposobu na tworzenie efektownych profili firmowych w sieci. Obecnie w Internecie działa ponad 200.000 stron zbudowanych w oparciu o narzędzie wprowadzone  przez home.pl na rynek polski.” – mówi Marek Nowaczyk, Kierownik Działu Marketingu w home.pl

Użytkownik może korzystać z kilkudziesięciu dostępnych szablonów, które mogą być łatwo dopasowane do indywidualnego charakteru tworzonego serwisu. Kreator posiada możliwość wprowadzania map, formularzy, zdjęć i materiałów wideo, które uatrakcyjnią przekaz. Prostota wprowadzania danych, obrazów i filmów pozwala na dokonywanie zmian na stronie w ułamku sekundy a prosty w obsłudze edytor fotografii pozwala na łatwe dostosowanie własnych zdjęć do szablonu strony.

Click Web oferuje również integrację stworzonej strony www z popularnymi kanałami social media takimi jak: Facebook, LinkedIn czy Twitter. Dodatkowo każdy klient będzie miał dostęp do nowoczesnej poczty home.pl opartej o technologię OX App Suite. W zależności od ilości informacji, które chcemy umieścić, ilości dostępnych szablonów a także pojemności naszego portalu, możemy wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów (Click Web Basic, Premium, Unlimited) w cenach od 75 do 180 zł netto (ceny netto w promocji na pierwszy rok usługi).