Przejdź do treści

Tomasz Kabarowski nowym Prezesem Zarządu NEO24.PL

Od 1 lutego 2014 roku NEO24.PL, największy polski sklep internetowy, ma nowego Prezesa Zarządu. Funkcję tę objął Tomasz Kabarowski, wcześniej związany z firmą jako dyrektor e‑commerce i marketingu. Na stanowisku Prezesa zastąpił on Tomasza Stankiewicza.

Tomasz Kabarowski posiada wszechstronne doświadczenie z zakresu realizacji projektów internetowych i IT. Przed rozpoczęciem pracy w NEO24.PL, przez 6 lat współpracował ze Spółką Money.pl, w której pełnił rolę CIO i był odpowiedzialny m.in. za tworzenie i realizację strategii IT Grupy Money.pl oraz za opracowywanie, tworzenie i wdrażanie nowych projektów internetowych związanych z rozwojem portalu. Doświadczenie zawodowe Tomasz zdobywał również m.in. w takich firmach, jak BusinessClick.com, Levi, Ray & Shoup, Inc. w Wielkiej Brytanii, Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA  czy Arthur Andersen Sp. z o.o.

Tomasz jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na specjalności Inżynieria Oprogramowania / Sztuczna Inteligencja. Swoje wykształcenie uzupełnił na studiach Executive MBA oraz na podyplomowych studiach ICAN Management w ICAN Institute (program Harvard Business School).