Przejdź do treści

Nowość – sok ananasowy BIO Rabenhorst – 100% natury, 100% smaku

Firma Rabenhorst jest uznaną marką, znaną i cenioną na całym świecie. Jej soki charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem, firma natomiast szczyci się specjalnym procesem produkcji, polegającym na wolnym tłoczeniu soku z warzyw i owoców. Pozwala to zachować naturalny aromat składników, idealną konsystencję oraz wartości odżywcze

Rabenhorst proponuje swoim polskim konsumentom nowość – EKOLOGICZNY SOK Z ANANASÓW. Podobnie jak inne produkty tej marki sok z ananasów Rabenhorst nie ma sobie równych – jest w 100% naturalny, NIE JEST WYTWARZANY Z KONCENTRATU tylko bezpośrednio tłoczony z owoców. Nie jest także sztucznie dosładzany i nie zawiera konserwantów. Naturalnie mętny, słodki aromatyczny i orzeźwiający. Tajemnica jego smaku kryje się w niezwykle dokładnym i drobiazgowym wyborze owoców, mających posłużyć do przygotowania produktu. Owoce, wygrzewające się w słońcu na starannie kontrolowanych indyjskich plantacjach, zrywane są dopiero, gdy osiągną pełną dojrzałość. To dlatego Sok Rabenhorst smakuje tak, jakby był przed chwilą wyciśnięty z ananasa. Warto pamiętać, że te soczyste, żółte owoce nie tylko doskonale smakują, ale zawierają też mnóstwo witaminy C, poprawiającej odporność oraz bogate są w błonnik, wspomagający trawienie.

Sok z ananasa BIO Rabenhorst polecany jest jako urozmaicenie i wzbogacenie codziennej diety, idealnie sprawdzi się także jako składnik odżywczych mlecznych lub jogurtowych koktajli wzbogaconych na przykład wiórkami kokosowymi lub orzeszkami ziemnymi. Jest także idealnym dodatkiem do wyśmienitych, delikatnych drinków na bazie rumu kokosowego.

Sok ananasowy Rabenhorst dostępny jest w butelkach z ciemnego szkła chroniącego przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych i gwarantującego dłuższą świeżość produktu.

www.victualia.pl

 

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 750 ml

Cena:  21 zł

Importer: Victualia Saluber