Przejdź do treści

Kia wykorzystuje mobilny gaming do promocji modelu pro_cee’d GT

Startuje kampania reklamowa najnowszego modelu Kia pro_cee’d GT. Do promocji marka Kia wykorzystała mobilny gaming – przygotowana została gra wyścigowa GT Ride, która jest możliwa do pobrania na telefony i tablety z systemem iOS oraz Android.

W Kia GT Ride gracze mają możliwość tworzenia unikalnych tras 3D poruszając swoim smartfonem lub tabletem w powietrzu. Wbudowane w urządzenie czujniki śledzą ruchy użytkownika i zamieniają je w trasy z zakrętami i pętlami. W grze istnieje możliwość dzielenia się trasami ze znajomymi na Facebooku oraz stawiania im wyzwań. Wszystkie aktywności, czyli tworzenie tras, wyścigi na trasach innych użytkowników, wygrane pojedynki i wyścigi innych użytkowników na stworzonych przez gracza trasach są nagradzane punktami, które wliczają się do rankingu.

Gra i kampania ma zasięg paneuropejski, a w połowie marca wśród 100 najlepszych graczy z końcowego rankingu rozlosowany zostanie samochód Kia pro_cee’d GT.

Zwiastun produkcji można obejrzeć tutaj: http://bit.ly/GTRide_trailer, a więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie: http://gt-ride.pl/.

Za promocję gry w Polsce odpowiada agencja mobile marketingu Mobext wchodząca w skład Havas Media Group.