Nowość w redcoon.pl- Samsung GALAXY Tab 3 7.0

W sklepie internetowym redcoon.pl pojawiła się nowość- tablet Samsung GALAXY Tab 3 7.0. Idealnie sprawdza się on zarówno w szkole, biurze, w domu jak i w podróży.

Siedmiocalowy, dotykowy ekran pozwala oglądać obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Wyświetlane filmy są doskonałej jakości  a kolory wyglądają jak żywe. Płynność działania aplikacji, gier oraz wyświetlania stron internetowych zapewnia dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Wszyscy, którzy posiadają spore zbiory plików muzycznych, zdSamsung Galaxy Tab Ijęć lub innych aplikacji ucieszą się z wbudowanej pamięci o pojemności 8 GB. Można ją rozbudować o kartę micro SD nawet do 32 GB, co stanowi naprawdę potężny zapas pamięci.

W tablecie zainstalowano system operacyjny Android 4.2 Jelly Bean, który jest bardzo przyjazny dla użytkowników i posiada wiele ciekawych funkcjonalności. Nowe aplikacje można ściągać z Internetu przy pomocy WiFi, które umożliwia stały dostęp do sieci. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 4.0 pozwala komunikować się z licznymi akcesoriami, takimi jak zestawy słuchawkowe, klawiatura a także z innym tabletem.

Amatorzy fotografowania mają możliwość wykonywania zdjęć 2 MP aparatem, który uchwyci wszystkie najważniejsze chwile. Liczne funkcje aparatu przydadzą się w życiu codziennym, jak też podczas wyjątkowych okazji. Smile Shot pozwala wykryć uśmiech i automatycznie wykonuje zdjęcie. Jest to szczególnie przydatne podczas spotkań ze znajomymi, kiedy nie ma czasu na specjalne pozowanie. Inną, niezwykle przydatną funkcją jest Panorama Shot. Umożliwia ona wykonywanie 360°, szerokokątnych, panoramicznych zdjęć. Idealnie sprawdza się ona na wyjazdach wakacyjnych, gdy zdarza się, że widok dookoła zapiera dech w piersi. Wszystko to można zapisać w postaci jednego zdjęcia, które ukaże cały czar widzianej na żywo okolicy. A jeśli wykonanym zdjęciem chcemy podzielić się niezwłocznie ze wszystkimi znajomymi na portalach społecznościowych? Nic prostszego. Wystarczy użyć funkcji Shoot & Share, która pozwala zamieszczać fotografie na wybranych portalach zaraz po ich wykonaniu. Wasi znajomi już nigdy nie będą narzekać, że dowiedzieli się o ważnych wydarzeniach w Waszym życiu dopiero po kilku dniach.

Design samego tabletu jest bardzo prosty i estetyczny.  Dzięki wyprofilowanym kształtom wygodnie leży w dłoni a niewielka masa nie wymaga od użytkownika wielkiej siły i wytrzymałości. Swobodnie można go przenosić w niewielkiej torbie czy plecaku, gdziekolwiek będziemy chcieli się udać.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu