ATM Rozrywka – nowe seriale i kultowe dokumenty od 10 lutego

ATM Rozrywka już w poniedziałek 10 lutego wprowadza do ramówki trzy nowe pasma. Oprócz dwóch nowych seriali – obyczajowego i komediowego, stacja proponuje też znane z National Geographic Channel programy dokumentalne. Będzie je można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinnym paśmie seriali dokumentalnych.

Najważniejsze zmiany dotyczą ramówki popołudniowej. I tak o godzinie 16.30, zamiast dotychczas emitowanych seriali komediowych (Mamuśki/Synowie) stacja będzie nadawała w dni powszednie serial komediowy Okazja  (powtórka odcinków w kolejny dzień rano o 9.30).

Godzina 18.00 (zamiast teleturnieju Gra w ciemno) to w dni powszednie czas zarezerwowany na pasmo dokumentów. Odcinki nadane w dni powszednie (w tym m.in. kultowa Granica) będą powtarzane w soboty od godz. 9.00 do  14.00, zamiast dotychczas emitowanej Linii życia.

O godzinie 19.00 (zamiast teleturnieju Awantura o kasę) ATM Rozrywka będzie emitować w dni powszednie od poniedziałku do piątku, telenowelę Warto kochać. Powtórki odcinków serialu przewidziane są w dniu następnym o godz. 11.00 zamiast Rodziny zastępczej plus.

Noce z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek wypełnią między innymi programy Czas na kulturę, Na rybę i Piąty wymiar.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu