Tablet Manta MID717 – bądź zawsze w kontakcie

Nikt chyba nie lubi sytuacji, kiedy traci ważne okazje tylko dlatego, że w tej najważniejszej chwili nie miał dostępu do sieci. Z tabletem Manta MID717 takie momenty odejdą do przeszłości.

Ten nowoczesny siedmiocalowy tablet został zaprojektowany z myślą o wygodnym codziennym użytkowaniu – sprawdzaniu poczty e-mail, przeglądaniu internetu, korzystaniu z serwisów społecznościowych i komunikatorów internetowych. Dzięki funkcji telefonu, w każdej chwili możemy również wykonywać rozmowy telefoniczne i załatwić ważne sprawy. To także świetne urządzenie multimedialne, które umili nam czas odtwarzając filmy, czy dając możliwość zagrania w rozbudowane i dynamiczne gry wideo.

Tablet Manta Manta MID717 został wyposażony w wydajny dwurdzeniowy procesor Cortex A9 MTK6572 Dual Core taktowany zegarem 1.2GHz. Gwarantuje on płynne działanie wszystkich aplikacji stworzonych pod system operacyjny Android 4.2. Dodatkowo, 1GB pamięci operacyjnej RAM zapewni szybkość i stabilność nawet podczas uruchamiania kilku programów jednocześnie. W ten sposób możemy równocześnie pobierać pocztę, sprawdzać drogę dojazdu na mapie i słuchać w tle najnowszego albumu naszego ulubionego wykonawcy.

Urządzenie posiada wysokokontrastowy ekran o przekątnej 7 cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024×600. Pięciopunktowy multitouch pozwala na intuicyjne operowanie obiektami na ekranie. Prostymi gestami możemy powiększać i zmniejszać obrazy, a także je obracać.

Stały kontakt ze światem gwarantuje łączność z internetem poprzez Wi-Fi oraz wbudowany modem 3G obsługujący dwie karty SIM. Dzięki temu nie jesteśmy uzależnieni od dostępu do bezprzewodowych sieci i ich ograniczonego zasięgu. Tablet może także pełnić funkcje tradycyjnego telefonu komórkowego – w ten sposób zawsze pozostajemy w kontakcie z bliskimi lub ze współpracownikami z pracy.

Tablet Manta MID717 ma wbudowane 4GB szybkiej pamięci flash, która pozwoli na przechowywanie wszystkich potrzebnych danych. W dowolnym momencie możemy rozbudować przestrzeń dyskową o dodatkowe 32GB za pomocą łatwo dostępnych i niedrogich kart MicroSD. W ten sposób zyskamy miejsce na setki filmów oraz tysiące zdjęć i plików muzycznych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu