Przejdź do treści

Ponad 43 tysiące osób na Zimowym Narodowym!

W najbliższy weekend Zimowy Narodowy zaprasza na warsztaty Zośki pod okiem najlepszych polskich Zośkarzy, tworzenie niesamowitych figur za pomocą dłoni i sznurka na warsztatach YoYo, a także na pokaz Bike Polo. Oprócz tego na gości czeka skate park, badminton, strefa do jazdy na rolkach i lodowisko. 

Zimowy Narodowy stał się hitem zimowej rozrywki Warszawy. Jak do tej pory z lodowiska oraz innych atrakcji na Stadionie Narodowym skorzystało już ponad 43 tysiące osób. Najbardziej obleganą atrakcją jest lodowisko, nie mniej jednak równie licznie goście korzystają ze strefy do jazdy na rolkach, a także ze skate parku, czy warsztatów.

ZOŚKA

Już w najbliższy weekend, w sobotę od 12.00 do 15.00 odwiedzający Zimowy Narodowy będą mogli spróbować swoich sił w grze w „Zośkę”, na świecie potocznie zwaną „Footbag”. Pod okiem najlepszych polskich „Zośkarzy”, czterokrotnych mistrzów świata w Footbagu par mieszanych we freestyle’u, Wiktora Dębskiego i Gosi Nycz, zarówno początkujący, jak i zaawansowani będą mogli zdobyć nowe umiejętności w „Zośce”. Na tych bardziej doświadczonych czekają również zawody w 2 dyscyplinach: Freestyle Circle (gra w kółku) i Net (gra przez siatkę).

YoYo

Tych, którzy chcą pogłębić swoje zdolności manualne, Miejskie Sporty oraz YoYoFactory Polska zapraszają na Zimowy Narodowy na warsztaty YoYo. Przez kolejne 4 soboty będzie można sprawdzić swoje umiejętności w „yoyowaniu”, które nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Liczą się chęci. Jest to doskonała okazja do zabawy dla całych rodzin. Gościem specjalnym najbliższych warsztatów będzie finalista programu „Mam Talent” – Marcel Ołubek. Warsztaty odbędą się w sobotę od 16.00 do 19.00 na Zimowym Narodowym, na poziomie -1 (w sąsiedztwie kas biletowych, wejście od Al. Poniatowskiego). Istnieje możliwość wypożyczenia YoYo od instruktorów. Na uczestników warsztatów czekają również konkursy z nagrodami.

BIKE POLO

O grze w polo słyszało wielu, ale o Bike Polo? A to właśnie niezwykle widowiskowa dyscyplina, która jest połączeniem jazdy na rowerze i gry w polo. Tutaj zamiast jazdy konno zawodnicy „pykają” piłeczkę kijami jeżdżąc na rowerach. W najbliższą sobotę będzie można zobaczyć popisy Bikepolowców na Stadionie Narodowym. Od godziny 12.00 do 15.00 odbędą się pokazy Bike Polo.

Sobota 25.01.2014

12.00-15.00 Warsztaty Zośka

12.00-15.00 Pokazy Bike Polo

16.00-19.00 Warsztaty Jo Jo

Oczywiście Zimowy Narodowy to także lodowisko, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Informacje o dostępności biletów na lodowisko są na stronie https://sklep.stadionnarodowy.org.pl/

Zapraszamy również na pozostałe aktywności w tygodniu, treningi roller derby, warsztaty rolkarskie, warsztaty i treningi bike polo, „Tłuste czwartki” warsztaty longboardowe, disco lodowisko i weekendowe poranki dla maluchów na lodzie. Szczegóły na http://www.stadionnarodowy.org.pl/nasze-miejsce/zimowy-narodowy/kalendarz-wydarzen