Przejdź do treści

Szczęśliwe Dukaty w salonach Black Red White

Salony meblowe Black Red White zostały partnerem akcji „Cała reszta to szczęście”. To pierwsza wspólna akcja Mennicy Polskiej oraz Fundacji TVN Nie jesteś sam, podczas której zbierane są fundusze na leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Resztę w Szczęśliwych Dukatach można otrzymać w kilkuset sklepach w całej Polsce, w tym w większości salonów wyposażenia wnętrz Black Red White. Jeden krążek monetarny 5 Szczęśliwych Dukatów to wartość 5 złotych. Ten oryginalny i bardzo wyjątkowy produkt łączy w sobie wartość monetarną, kolekcjonerską oraz charytatywną. Robiąc zakupy w sklepach partnerów akcji, wystarczy poprosić o wydanie reszty w Szczęśliwych Dukatach – już 5 złotych wystarczy, by wesprzeć leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Akcję „Cała reszta to szczęście” wsparli: Prezes Fundacji TVN Nie jesteś sam – Pani Bożena Walter oraz dziennikarze TVN Magda Mołek, Kinga Rusin, Dorota Wellman, Anna Maruszeczko oraz Marcin Prokop. Są oni autorami wizerunków Dukatów – na rewersie każdego z sześciu Dukatów znajduje się unikalny projekt stworzony przez jedną z gwiazd TVN. Dodatkowym walorem każdej monety jest podpis gwiazdy, która go zaprojektowała. Awers Dukata stanowi logo fundacji TVN Nie jesteś sam, rok emisji 2014 oraz nominał 5 SZCZĘŚLIWYCH DUKATÓW.

Warto zebrać całą kolekcję 6 monet i tym samym wesprzeć leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji TVN Nie jesteś sam. Akcja „Cała reszta to szczęście” potrwa do 18 marca 2014 roku.

Szczegóły akcji oraz adresy wszystkich partnerów znaleźć można na stronie www.szczesliwydukat.pl . Adresy salonów Black Red White, w których dostępne są Szczęśliwe Dukaty, znaleźć można także na www.brw.com.pl.