Model lampki LED o nazwie „Tulip” zapewnia łagodne źródło światła i wysoką efektywność energetyczną

ADATA™ Lighting zapowiedziała wprowadzenie na rynek lampki biurkowej Tulip LED, praktycznego i zachwycającego rozwiązania w dziedzinie oświetlenia, które łączy bezpieczeństwo z wysoką efektywnością energetyczną. Lampka biurkowa Tulip zapewnia światło o natężeniu 1000 Luksów, które jest wolne od szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Nowy produkt zapewnia trzy poziomy regulacji jasności w tym komfortowe i optymalne światło nocne.

LED Desk LampGładkie linie i przyjemne dla oka kolory lampki stwarzają minimalistyczny, przyjemny klimat w biurze lub domu. Ustawienia jasności są kontrolowane przez łatwy w użyciu, świecący, wielokolorowy przycisk dotykowy oferujący tryby 100%, 80% i 60% mocy, odzwierciedlane przez lekko różowe, purpurowe i niebieskie zabarwienie przycisku. Światło nocne zapewnia bezpieczeństwo i komfort poprzez generowane jednolite, ciepłe oświetlenie.

Dla wielu konsumentów, jednym z najważniejszych czynników skłaniających do zakupu oświetlenia LED jest niski pobór mocy. Lampka biurkowa Tulip oferuje oszczędność energii rzędu 60% w stosunku do tradycyjnych lamp. Jedno 8-watowe źródło światła LED potrafi zastąpić 21-watową, konwencjonalną żarówkę oferując stałe, wolne od mrugania oświetlenie, o żywotności 40,000 godzin lub więcej.

Dostępna w dwóch kolorach biało niebieskim i biało srebrnym, lampka Tulip jest oferowana z dwuletnią gwarancją.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu