Przejdź do treści

100% Figa i 100% Malina – dwie słodkie nowości od Łowicza!

Na fali dobrze przyjętej nowej linii premium produktów dżemowych – Łowicz 100% z owoców – marka Łowicz poszerzyła swoją ofertę o dwa nowe warianty smakowe. Pierwszy, dla koneserów i wielbicieli tradycyjnych smaków, to malina, a drugi – dla poszukujących egzotycznych doznań smakowych – to figa. 

Dwa nowe produkty – 100% Figa i 100% Malina – dołączyły do czterech najpopularniejszych smaków przetworów owocowych, dostępnych w linii Łowicz 100%: truskawki, porzeczki, brzoskwini i wiśni. Produkty z tej linii odpowiadają potrzebom konsumentów, którzy poszukują najlepszego owocowego smaku i urozmaicenia  swoich codziennych posiłków, interesują się składem produktów oraz dokonują więcej świadomych wyborów.

Cechą wyróżniającą produkty Łowicz 100% z owoców spośród innych produktów jest brak kompromisów jakościowych: 100g owoców na 100g produktu, zastąpienie cukru zagęszczonym sokiem jabłkowym, intensywny zapach i smak produktów. Warto również zauważyć, że receptura nowego wariantu smakowego – Łowicz 100% z owoców figa – oparta jest o świeżą figę, nie suszoną.

Poszerzenie dobrze przyjętej linii 100% o nowe warianty smakowe ma na celu rozwój i pobudzenie całej kategorii oraz umocnienie marki Łowicz na pozycji lidera w produkcji i sprzedaży produktów dżemowych w każdej z kategorii, w której jest obecny. Niemal co druga złotówka wydawana na dżem w Polsce wydawana jest właśnie na  produkty pod marką Łowicz (rynek dżemów; MAT 42,9%).

Oszczędną i elegancką szatę graficzną etykiet linii Łowicz 100% z owoców przygotowała agencja CzteryCzwarte Brand Design.

SMAKI: 

– 100% Figa 220g

– 100% Malina 220g

Rekomendowana cena półkowa: 6,29 zł