Przejdź do treści

Serek Śmietankowy Łaciaty Naturalny – Najlepszy Produkt 2014!

Serek Śmietankowy Łaciaty Naturalny został wyróżniony w badaniu konsumenckim „Najlepszy Produkt”, polskiej edycji rankingu „Produkt des Jahres” organizowanego w Niemczech.

Serek Śmietankowy Łaciaty Naturalny został wyróżniony w kategorii produktów mlecznych, znajdując się w gronie 144 nowości z 48 kategorii produktów. Wyróżnienia zostały przyznane nowym produktom, które pojawiły się na rynku polskim w przedziale czasowym od 1 września 2012 r. do 1 września 2013 r.

Do uczestnictwa w rankingu zgłoszono ponad 300 produktów polskich oraz międzynarodowych marek. Wyniki opracowano na podstawie badań przeprowadzonych w listopadzie ubiegłego roku przez instytut badawczy GfK Polonia na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego, wydawcy „Wiadomości Handlowych”. Badanie opinii konsumentów odbyło się z wykorzystaniem metody CAWI (Computer Assisted Web Interviewing) z użyciem GfK Access Panelu – wywiadów przeprowadzanych metodą on-line za pośrednictwem internetu – na łącznej reprezentatywnej próbie 1100 respondentów.

Serek Śmietankowy Łaciaty Naturalny był wielokrotnie nagradzany w różnych plebiscytach, został m.in. złotym medalistą MTP.