PREMIERA evoPOWER NA INTERAKTYWNEJ IMPREZIE PIŁKARSKIEJ PUMY

Tagi:

PUMA w Barcelonie zainaugurowała tegoroczną kampanię Nature of Believing, której towarzyszyła premiera nowego rewolucyjnego buta piłkarskiego evoPOWER. Czołowi zawodnicy firmy PUMA, Cesc Fàbregas, Marco Reus i Mario Balotelli przetestowali swoje umiejętności piłkarskie na ścianie evoPOWER, specjalnie zbudowanym symulatorze piłki nożnej, który wykorzystuje technologię Hawk Eye do pomiaru mocy i dokładności zawodników. evoPOWER został zainspirowany swobodą ruchu gołej stopy – Fàbregas, Reus i Balotelli zaprezentowali swoje umiejętności i technologię zwiększającą wydajność butów w trakcie czterech interaktywnych wyzwań. 

Publiczność składająca się z mediów i zwycięzcy konkursów z całego świata zebrali się w Barcelonie, aby wspólnie z firmą PUMA przetestować nowy but evoPOWER i wziąć udział w tym wydarzeniu na żywo oraz interaktywnie. Współgospodarzem premiery był gracz firmy PUMA Thierry Henry, legenda piłki nożnej poprowadził piłkarzy przez poszczególne konkurencje, przekazał cenne informacje na temat zalet i inspiracji przy projektowaniu tego wyjątkowego modelu.

EvoPOWER to nowy but skonstruowany z myślą o zwiększeniu naturalnej siły kopnięcia gracza , zoptymalizowaniu jego mocy i dokładności przy uderzaniu piłki. Zainspirowany mocą płynącą ze swobody ruchu przy kopnięciu bosą stopą, evoPOWER oferuje najbardziej zaawansowane technologie firmy PUMA, a nosić go na boisku będą Cesc Fàbregas, Marco Reus, Mario Balotelli, Yaya Touré, Nemanja Vidić, Dante i wielu innych.

Cesc Fàbregas powiedział: „Bardzo podobało mi się wczorajsza premiera, to było świetne doświadczenie. Zorganizowanie premiery nowych butów PUMA evoPOWER w postaci praktycznych testów oraz prezentacji technologii i korzyści, które buty dają piłkarzom, było doskonałym pomysłem. Wyzwania były bardzo mobilizujące. Punktacja za siłę i dokładność, którą otrzymujesz przy każdym oddanym strzale zachęca cię do rywalizacji.”

Marco Reus dodał: „Po raz pierwszy zobaczyłem wczesną wersję buta evoPOWER kilka miesięcy temu i byłem pod dużym wrażeniem koncepcji leżącej u źródła tej konstrukcji.  To był etap przygotowań do premiery butów, atmosfera była pełna energii i wszyscy w sali byli wyraźnie pod wrażeniem ściany evoPOWER i technologii tego buta. Wyzwania zostały skonstruowane tak, aby w pełni przetestować nasze umiejętności, miłą sprawą było też to, że przy ostatecznym zburzeniu ściany dołączyli do nas niektórzy laureaci konkursu. Zawsze lubię spotkać się z kibicami i cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu”.

Mario Balotelli powiedział: „Premiera była świetną zabawą dla wszystkich chłopaków. Ponieważ dołączyłem do rodziny PUMA dopiero w zeszłym miesiącu, czułem się zaszczycony, że mogłem wziąć udział w tym wydarzeniu i wspólnie z Cescem i Marco’iem prowadzić premierę nowego buta evoPOWER. Było dużo szumu na temat tego modelu w ciągu ostatnich kilku tygodni, kiedy to już nosiliśmy zakamuflowaną wersję testową na boisku i na treningach.  W końcu zaprezentowaliśmy go i pokazaliśmy światu, jaki efekt może mieć but evoPOWER”.

Cesc Fàbregas, Marco Reus, Mario Balotelli i Thierry Henry występują w ekscytującym filmie krótkometrażowym na temat przeprowadzonych badań praktycznych nad niewiarygodną mocą i dokładnością evoPOWER.   Ten i wszystkie inne materiały na temat evoPOWER można pobrać z http://news.puma.com/

But evoPOWER oraz pełna gama akcesoriów i odzieży evoPOWER będą miały swoją premierę w sklepach w dniu 1 lutego 2014 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu