Przejdź do treści

NOWY SKLEP 4F, SPONSORA KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ SOCZI 2014, 
W WOLA PARK

W CH Wola Park otworzył się sklep znanej marki 4F ubierającej m.in. polskich olimpijczyków. Fani aktywnego stylu życia znajdą w nim wysokiej jakości odzież i akcesoria sportowe. Oferta 4F jest skierowana do osób, które uprawiają sport rekreacyjnie, prawdziwych pasjonatów, a także zawodowców. Sklep 4F zajmuje 150 m kw. i znajduje się na 1. piętrze centrum handlowego.

Zainteresowanie Polaków sportem rośnie z roku na rok. Coraz więcej osób biega, jeździ na rowerze, ćwiczy na siłowniach i w klubach fitness, a zimą wybiera narty lub łyżwy. Fani sportu i turystyki znajdą w nowym sklepie 4F w CH Wola Park modne ubrania i akcesoria do najbardziej popularnych dyscyplin.

Marka 4F jest znana z tego, że łączy najnowsze światowe trendy w modzie sportowej z nowoczesnymi technologiami. Jej znak rozpoznawczy to wysoka jakość, atrakcyjne wzornictwo i funkcjonalność.

Firma 4F po raz trzeci ubierze Polską reprezentację na Igrzyskach Olimpijskich – odbywających się w tym roku w Soczi. Od wielu lat firma współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, jak również z Polskim Związkiem Narciarskim, Polskim Związkiem Biatlonowym oraz z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. Jest także sponsorem znanych polskich sportowców, takich jak Kamil Stoch, Monika Hojnisz i Paula Gorycka.