Przejdź do treści

Natec Genesis HV55 – jedne słuchawki do wszystkich platform

Natec Genesis, producent akcesoriów gamingowych i elektroniki użytkowej poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży zestawu słuchawkowego dedykowanego graczom. Bezprzewodowy model HV55 zaopatrzono między innymi w funkcję niezależnej kontroli kanału głośności gry i czatu oraz tryb auto sleep.

Natec Genesis HV55, to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy skierowany do graczy, który zapewnia doskonały dźwięk, a także przykuwa uwagę ciekawym wzornictwem i dobrej jakości wykonaniem. Zestaw współpracuje ze wszystkimi platformami takimi jak: PS4, Xbox360, PC oraz Wii. Bezprzewodowy sygnał  nadawany na częstotliwości 2,4 GHz gwarantuje pracę bez zakłóceń w zasięgu do 10 metrów od nadajnika.

Headset wyposażono w funkcję niezależnej regulacji kanału głośności gry i czatu, co pozwala dość precyzyjnie zarządzać dźwiękami audio. Dzięki przejściu w tryb auto sleep, słuchawki pobierają znikomą ilość energii, co z kolei przekłada się na dłuższą pracę na jednym komplecie baterii bez konieczności dodatkowego ładowania.

Kiedy masz już dość gier i chciałbyś się zrelaksować słuchając ulubionej muzyki lub oglądając ciekawy film, wystarczy że skorzystasz z wbudowanego equalizera.  Aby usłyszeć optymalne brzmienie dla muzyki, filmów czy gier wystarczy zmienić ustawienia korektora i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękami płynącymi z 40 mm przetworników.

Praktyczny, regulowany pałąk umożliwia dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy, dzięki czemu gracz może cieszyć się niespotykaną wygodą podczas użytkowania. Dodatkowo gracz ma do dyspozycji odłączany, elastyczny mikrofon zaopatrzony w funkcję redukcji szumów, przydatny do komunikacji podczas gry online, a także rozmów ze znajomymi przez skype.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cenę detaliczną ustalono na 249 zł.