Przejdź do treści

CBRE ZARZĄDCĄ BUDYNKU AMBASSADOR

CBRE, największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych informuje, że została zarządcą budynku Ambassador w Warszawie. Firma CBRE jest również wiodącym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację tego biurowca. 

Ambassador wchodzi w skład kompleksu biurowego Ocean Business Park, zlokalizowanego przy ulicy Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie. Budynek oferuje około 14.900 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, około 1.000 m kw. powierzchni handlowo-usługowej oraz 298 miejsc parkingowych. Inwestorem jest deweloper Kronos Real Estate.

Iwona Małopolska, Senior Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE, powiedziała:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości rozszerzenia współpracy z Kronos Real Estate. Po sukcesie komercjalizacyjnym budynku Ambassador, który głównie dzięki współpracy z CBRE został wynajęty w 100%, jesteśmy pewni, że również zarządzanie budynkiem przez naszą firmę przyniesie wiele korzyści zarówno inwestorowi, jak i przyczyni się do uzyskania zadowolenia najemców.”

CBRE zarządza w Polsce 29 nieruchomościami biurowymi, handlowymi, magazynowymi i wielofunkcyjnymi o łącznej powierzchni ponad 700.000 m kw.